Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Спутниковый интернет, сравнение с остальными методами доступа

Супутниковий інтернет, в порівнянні з рештою методів доступу

Ми випробували в Олександрії декілька способів підключення до мережі Інтернет, цифри і факти:

Супутниковий інтернет

Якщо ставити найбільш стандартний і доступний супутниковий Інтернет, то він працює тільки на прийом інформації і для нормальної роботи в Інтернет таке підключення вимагає використання «наземного провайдера», тобто будь-якого іншого підключення — gprs-інтернет, модемне підключення по телефону, радіо-інтернет або ін.

Тобто по суті супутниковий Інтернет можливий, якщо у Вас вже є який-небудь інший Інтернет, а бажання його встановити — це отримати вищу швидкість передачі даних і дешевший доступ до Інтернету. До того ж Ви отримаєте декілька десятків каналів супутникового телебачення (мало, тому що зазвичай супутники з послугами Інтернет передають набагато менше телевізійних каналів, чим чисто «телевізійні» супутники).

Цифри і факти при наступних видах підключення:

Використання GPRS-інтернет плюс «супутник»

Ваші витрати на устаткування:

  • будь-який телефон з GPRS-модемом (біля 100 у.е.) і можливість підключатися по GPRS по місцю установки інтернету, сьогодні на Україні це практично скрізь і можна цей Інтернет встановити в будь-якому селі, де є покриття мобільного зв’язку ЮМС або Київ-стар (можливо інших операторів мобільного зв’язку);
  • комп’ютер від Пентіуму-II 400 і вище (сьогодні майже практично у всіх набагато «вище і крутіше”…), тобто від 250 у.е.
  • устаткування для супутникового Інтернету: двб-карта, кабель, антена, головка, кріплення антени — всі разом від 100 у.е. (більше антена, крутіше двб-карта — більша ціна…).

При використанні чисто GPRS-інтернет з мобільником вартість передачі даних в Україні сьогодні біля 1 у.е./Мб вдень і у декілька разів дешевше вночі (викачати улюблену пісню мп3 в середньому коштуватиме біля 5$).

При використанні GPRS-інтернет + супутник ціни будуть біля 0,2 грн. (0,04 у.е.) /Мб вдень і у декілька разів менше вночі, тобто улюблена пісня вже обійдеться в 0,1$, тобто в 50 раз дешевше. Плюс надбавка до швидкості — якщо по чистому GPRS 5 Мб викачуватиметься біля 5 хв., то «по супутнику» — до 1 хвилини. Реальна швидкість закачування, що ми отримали при використанні GPRS-інтернет + супутник — біля 20—30 кБ/сек, при використанні GPRS-інтернету без супутника — 3—5 кБ/сек.

Переваги супутника очевидні, тобто там де доступний GPRS-інтернет перехід на супутник (точніше додавання «супутника») дуже швидко виправдає себе.

Використання модемного з’єднання плюс супутник

Витрати: модем, комп’ютер, супутникове підключення — від 350 у.е. (модеми від 5 у.е., останнє — як вище…).

Ціни при модемному з’єднанні в декілька (може в десятки) раз дешевше GPRS-інтернет, плюс необхідно «мати і займати» телефонну лінію. В принципі якщо доступний модемний (телефонний) провайдер, то добавка супутника позначиться більше на швидкості з’єднання, і якщо Вам Інтернет потрібний рідко і не для роботи — таке поєднання (модем плюс супутник) використовується рідко. Тобто. модем плюс супутник ставимо, якщо у декілька разів хочемо підвищити швидкість передачі даних. На цінах сильної економії не буде, тим більше часто телефонне з’єднання через модем — почасове, а не «помегабайтне» — отже нам ще постійно потрібно стежити, щоб ми дарма, без передачі даних, не «сиділи в мережі». Від останнього ми давно відвикли, тобто давно ми перестали відключатися від мережі при відсутності передачі даних, оскільки майже всі сучасні підключення — «помегабайтні»…

Використання радіоінтернету плюс супутник

Ціни і швидкість:

  • мережева радіокарта, антена, кабель, перехідники, кріплення — біля 65 у.е.;
  • комп’ютер від 250 у.е.;
  • устаткування для супутникового Інтернету: двб-картка, кабель, антена, головка, кріплення антени — все разом від 100 у.е.

При використанні тільки радіоінтернет у Олександрійського провайдера КТМ швидкість при закачуванні до 60 кБ/сек, ціни — 0,25 грн/Мб. Добавка супутника привела до зменшення швидкості до 30—40 кБ/с, ціна вдень практично така ж — до 0,2 грн/Мб, вночі — у декілька разів дешевше. Тим кому доступний провайдер бездротового радіодоступу КТМ у Олександрії ми не рекомендуємо ставити супутниковий Інтернет — практично вигоди немає. (самі здивовані)

На основі досвіду установки Інтернету ми рекламуємо наступні послуги:

Постачання і установка устаткування для супутникового Інтернету, радіо-інтернету, GPRS-інтернету, супутникового телебачення.

Можлива відповідна модернізація комп’ютера.

Недавно экономный лимузин-сервис и аренда автомобилей можно найти в Киеве

Реквізити Майстерні своєї справи

Адреса і телефони:

Україна, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Куколівське шосе 5/1А,
тел./факс +38 (05235) 7 41 13,
+38 (067) 265 07 55 — Борис, менеджер (стінові камені, упаковування, смаження насіння, вібростоли и вібростанки)
+38 (067) 561 22 71 — Валентин, менеджер (термоблоки, пінополістирольне обладнання, котли, допалювачи)
+38 (067) 520 29 68 — Олександр, менеджер (лінії по пінопласту, гіпсокартону, пінобетону, лкм)
ICQ: 491675177
e-mail: [email protected]

Продається діючий бізнес по виробництву гіпсокартонних листів

Продається діючий бізнес по виробництву гіпсокартонних листів. Завод розташований в м. Миколаєві. Всі необхідні комунікації (газ, вода електроенергія) підведені.

Площа земельної ділянки 4600 м.кв. (включаючи площу під будівлею), площа під будівлею — 1300 м.кв. Продуктивність лінії виготовлення гіпсокартону — 1,5 млн.м.кв./год. У вартість бізнесу включається вартість картону для виробництва гіпсокартону — приблизно 40 т, крохмаль для виробництва гіпсокартону — приблизно 20 т, лігносульфанат і інші складові для виготовлення гіпсокартону. Окрім цього — дизельний навантажувач «Балканкар», вантажопідйомністю 1,2 т, вантажний автомобіль ЗІЛ-130.

Вартість бізнесу — 1 000 000 долларів США.
+38 067 520 49 72 — Олександр Анатолійович