Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Как мы используем безлимитную связь

Як ми використовуємо безлімітний зв’язок

Мобільний безліміт

На Україні практично всі оператори мобільного зв’язку пропонують безлімітні послуги зв’язку з фіксованим тарифом в місяць. Тобто Ви платите 120 у.е. у місяць і дзвоните на будь-який Український номер (домашній, мобільний і так далі) безкоштовно. Правда зараз у «безлімітних пакетів» обмеження — 4000 хвилин в місяць, а все що вище вже оплачується як завжди. Але ми використовуємо старий безлімітний пакет оператора UMC, на який обмеження не накладаються (навіть якщо б використовували новий пакет — 4000 хвилин це 133 хвилини в день, тобто 2 години розмов в день, що не мало і в ділових розмовах такий ліміт важко перевищити).

Безлімітний пакет з конференц-зв’язком

Для використання безлімітного пакету «на повну котушку» ми користуємося конференц-зв’язком.

Дзвінок із засвіченого українського номера скидається і наш співробітник з безлімітним телефоном передзвонює тому, що дзвонив, питає з ким з’єднати або з якого питання, потім сполучає і відключається від конференц-зв’язку (щоб не слухати пару, що з’єдналася). Так «безлімітник» може з’єднати одну пару і зробити ще свій дзвінок — тобто дві пари розмовляють через безлімітний телефон незалежно.

У телефонах Нокиа це робиться так: (на прикладі 6220, але в інших, що попалися до нас Нокиа так само…) — під час розмови з абонентом після його прохання з’єднати з кимось «безлімітник» натискає кнопку варіанти, потім новий дзвінок, потім набирає номер (або знайти в записнику), потім кнопку дзвонити, після зняття трубки просить нового абонента почекати секундочку, знову кнопку варіанти, переходить на конференц-зв’язок-включити (зазвичай в Нокиа варіанти-включити-знайти у верхній кнопці зліва, тобто на екрані ці слова над відповідною кнопкою). Після з’єднання «безлімітник» може відключитися від розмови (залишити пару, що з’єдналася) натиснувши кнопку дзвонити (зняти трубку).

Під час конференц-зв’язку наступний дзвінок ледве чутний (телефон не зайнятий в цей час і що дзвонив на безлімітний почує довгі гудки) — такий влаштований Нокиа 6220, 6610 і ін. (чому, сам не знаю). Якщо телефон біля вуха — трохи чутно пікання, якщо подивитися на екран телефону — видно що встановлений конференц-зв’язок і відміну ще одного дзвінка — можна узяти трубку і говорити (за бажання скинути, передзвонити…) Проблема в тому що режим звуку дзвінка під час встановленого зв’язку в Нокиа 6220 і ін. не настроюється, а безлімітник може встановити конференц-зв’язок і залишити трубку без уваги — а той, що третім дзвонив подумає що його ігнорують (не беруть трубку) … Але він залишиться в неприйнятих дзвінках — тому все одно йому передзвонять…

Безлімітний пакет з GPRS

Використання безлімітного пакету з GPRS-інтернет і комп’ютером себе не виправдало — зв’язок у декілька разів повільніше, ніж радіоінтернет 2,4 ГГц. Але в деяких випадках GPRS-інтернет може виручити — коли збої в радіоінтернеті або коли потрібно викачати купу музики-фільмів (у безлімітному пакеті UMS GPRS-інтернет безкоштовний незалежно від об’ємів викачаної інформації…).