Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Чертежи печки на отработке

Креслення печі на відробітку

Креслення печі на відробітку коштують 20 доларів США (еквівалент).

Вся конструкція складається з дешевої сталі (Ст3) завтовшки 3–6 мм і важить 25–30 кг. Автора конструкції, узятої за основу буржуйки, на жаль, не знаю.

Для тих, хто бажає «займатися буржуйками», але сумнівається в попиті, пропоную провести попередній аналіз ринку на підставі документів, що знаходяться тут в архіві (змінить контактні дані і ціни).

Передісторія бізнесу така:

Знаходячись в Туреччині, на машинобудівному заводі, я звернув увагу на печі, якими опалюють приміщення цеху — звичайні буржуйки, в яких методом «тика» оптимально підібрані отвори подачі повітря і розміри димаря для повного згорання такої слабо горючої речовини, як відпрацьоване машинне масло.

Зробивши відповідні креслення (трохи змінивши і спростивши конструкцію), у Україні, в маленькому провінційному містечку, я розмістив замовлення на деталі для буржуйки на різних підприємствах (де є верстати для загину листа в трубу) — для вибору найбільш конкурентоздатного партнера.

Перші декілька буржуйок були зібрані «на коліні» — деталі я зварив у різних приватних зварювачів, також для вибору найбільш прийнятного варіанту, печі були пофарбовані самостійно сумішшю силікатного клею і сріблянки. Рекламну компанію я розвернув у своєму 100-тисячному місті. Перші потенційні партнери — це автомайстерні і гаражі, для яких паливо для пічок нічого не коштує, у цьому напрямі кур’єр розвіз рекламні листівки.

А зараз рахуємо: деталі обійшлися в 80 грн., зварка — в 40, фарбування — в 10. Разом — 130 грн., не рахуючи витрат на рекламу і інших витрат. Прибуток — більше 50%! (після оплати посередникам). І це не межа — у бік зменшення собівартості можна піти у напрямі зварки (свой зварювальний напівавтомат і зварювач), у напрямі покупки металу для деталей…

Обмеження по збуту — дефіцит палива (відпрацьованого масла) — можна вирішити підібравши відповідний дешевий нафтопродукт подібний по горючих властивостях маслу (можливо гудрон, якщо хто експерт в цьому питанні і допоможе підібрати заміну маслу, буду дуже вдячний і безкоштовно поділюся точними кресленнями буржуйки). Конкуренція спочатку відсутня — заводські печі на відпрацьованому маслі подібної потужності коштують в 20–30 разів дорожче!!!

Курс долара до гривні на 10.10.01: 1$=5,3 грн.

Малюнок печі на відробітку з водяним котлом