Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

Функції та роль Адміністрації малого бізнесу США

До основних цілей діяльності Адміністрації малого бізнесу (АМБ) належать: сприяння розвитку малих фірм, надання допомоги, захист інтересів, надання можливостей заключення державних контрактів, позик, видача ліцензій, регулювання діяльності і надання інвестиційним компаніям для малого бізнесу.

АМБ створено відповідно до Закону про малий бізнес від 1953 року, який визначає його діяльність і повноваження.

Діяльність АМБ:

- ФІНАНСОВА ДОПОМОГА - управління надає малим фірмам гарантовані, прямі позики для фінансування спрорудження заводів, конверсії або розширення виробництва, придбання обладнання, устаткування, механізмів, сировини та матеріалів. Сільськогосподарські підприємства занесено до категорій малих відповідно до Закону, ухваленого 4 червня 1976 року.

- ДОПОМОГА ПОТЕРПІЛИМ ВІД СТИХІЙНИХ ЛИХ – Адміністрація позичає гроші потерпілим від повеней, інших стихійних лих, порушень громадського порядку для заміни пошкодженого майна та налагодження діяльності.

- ІНВЕСТУВАННЯ – Адміністрація видає ліцензії та надає фінансову допомогу інвестиційним компаніям для допомоги малого бізнесу. Єдиним завданням таких компаній є забезпечення підприємств ризиковим капіталом у вигляді випуску акцій, фондів виділення довгострокових позик та надання управлінських послуг.

- КОНТРАКТНІ ГАРАНТІЇ – Надаються гарантії невеликим підприємствам відшкодування у розмірі до 90% від обсягів збитків, понесених у зв‘язку з невиконанням пропозицій, платежу або контрактних гарантій, вартість яких не перевищує 1,25 млн доларів.

- УРЯДОВІ КОНТРАКТИ – Адміністрація співпрацює з агентствами федерального уряду, що займаються закупівельною діяльністю та головними фірмами - підрядниками держави в розробці стратегії та процедур, які сприяють збільшенні кількості контрактів, переданих малим фірмам. Адміністрація має комп‘ютерізовану базу даних про підприємства малого бізнесу, якою користуються федеральний уряд та великі підприємства під час пошуку джерел закупівель, взаємодіє з урядовими агентствами, забезпечуючи підприємствам малого бізнесу можливість придбання належної частки державної власності, наприклад, деревини, нафти, за видобуток якої сплачується орендна плата, стратегічні матеріали та права на розробку корисних копалин. Метою взаємодії Адміністрації з федеральними агентствами є забезпечення рівних можливостей щодо придбання надлишків державної власності.

- ПІДПРИЄМНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ – Адміністрація готує і бере участь у фінансуванні навчальних програм та конференцій, готує та видає інформаційні випуски, буклети.

- СПРИЯННЯ ПІДПРИЄМСТВАМ, що належать представникам меншин програма передбачена статтями 7 та 8 Закону про малий бізнес. Програмою передбачається допомога: програма розвитку управлінських навичок і надання технічної допомоги. Можуть приймати участь підприємства малого бізнесу, де одна або більше осіб, які за оцінкою Адміністрації належать до соціально упосліджених верств, володіє, контролює та здійснює управління 51% власності.

- ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ – служба правового захисту оцінює те, яким чином на підприємства малого бізнесу впливають законодавчі пропозиції та інші аспекти державної політики. Служба виконує свої функції заходами:

- готує аналітичні матеріали на основі досліджень;

- вивчає вплив на фірми федеральних законів, програм і постанов;

- готує рекомендації щодо внесення відповідних змін до них;

- підтримує зв‘язки з профспілками і організаціями суб‘єктів малого бізнесу;

Таким чином, Служба правового захисту слугує для малих підприємств основним джерелом інформації щодо намірів уряду.

- ПІДПРИЄМНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ЖІНОК – програму сприяння підприємницькій діяльності жінок, що охоплює понад 5 млн жінок,

- мають власну справу із сукупним валовим доходом, що перевищує 278,1 мільярда доларів, було проведено з метою підтримки жінок – підприємців.

Програму виконує Служба у справах підприємницької діяльності жінок, і мережа окружних і регіональних представників. Служба розробляє і координує національну програму збільшення чисельності