Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: История развития пенополистирольного направления в МСД или пример как начать высокорентабельный бизнес производства полезного оборудования практически с нуля!

Історія розвитку пінополістирольного напрямку в МСД чи приклад як почати високорентабельний бізнес виробництва корисного устаткування практично з нуля!

Історія розвитку пінополістирольного напрямку в МСД чи приклад як почати високорентабельний бізнес виробництва корисного устаткування практично з нуля!

Серпень, 2006 р. Покупка креслень устаткування по виробництву пінопласту (пінополiстиролу) у керівництва Воронезького виробника — сайт www.delo1.ru (креслення коштували 700 доларів США).

Вересень, 2006 р. Початок рекламування можливостей по виробництву устаткування для пінопласту (при відсутності таких). Витрати на рекламу — близько 50 у.е. на місяць.

Вересень 2006 р. Через неповноцінні креслення устаткування наші майстри вивчають доступне устаткування і технології по виробництву пінопласту у Вороніжі (у продавця креслень), у Сімферополі — у випадкового підприємця, що займається виробництвом пінопласту і подзвонив по рекламі, у Харкові у фірмі Стік — багаторічного виробника устаткування по виробництву пінопласту (керівництво Стік відкрито для співробітництва, вважають, що наш напрямок ручних ліній — «динозавр», застарів… і консультації не будуть складати конкуренції).

На основі отриманої інформації в МСД починають виготовлення основних вузлів лінії по виробництву пінопласту: піноутворювача, блоку-форми, столу для розрізання, ресивера, вузли пневмотранспорту і сушарки…

Жовтень 2006 р. Отримані перші замовлення на лінії по виробництву пінопласту (і відповідно передоплата). Замовники зі Львова, Запоріжжя, Миколаєва, Полтави…

Грудень 2006 р. Монтаж перших ліній по виробництву пінопласту, у Запорожжі і Полтаві монтаж і робота устаткування не задовольняє споживачів — відповідні проблеми і невдачі.

Незадоволеним споживачам пропонується «мани-бек» — повернення устаткування за ті ж гроші. Згоди ми не отримали, тому що дуже дешево оцінили свої послуги по виготовленню і тема «пінопласт в Україні» настільки актуальна, що всі хто розпочав цей бізнес вже не можуть зупинитися і будь-якими силами запускають наше «недосконале» устаткування.

Січень—лютий 2007 р. Устаткування по виробництву пінопласту удосконалюється, вивчається устаткування по виробництву термоблоков (точніше ручна прес-форма по виготовлення термоблоков).

Березень—травень 2007 р. Встановлено більш 10 ліній по виробництву пінопласту в Україні, накопичений досвід, отримано більшість позитивних відгуків, список споживачів вивішується на стор. Де працюють наші лінії по виробництву пінопласту.

Літо 2007 р. У МСД виробляється і продається більш 5 міні-ліній по виробництву пінополістирола на місяць і біля 3-х ліній по термоблокам. Продуктивність відповідає попиту. Багато наших споживачів задоволені рентабельністю ліній і вже окупили устаткування.

Вересень—жовтень 2007 р. Ми ставимо свої лінії по виробництву пінопласту і термоблоков по Україні. Рекламуємо будівництво за технологією ТЕРМОДОМ. Перші замовлення на будівництво приватних будинків і приміщень за технологією ТЕРМОДОМ. Починаємо експортувати наші лінії в країни СНД: Казахстан, Росія, Вірменія, Білорусія…