Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

Основний недолік пічки «буржуйки» на відпрацьованому мастилі

Швидке засмічення димоходу (4-30 днів, у залежності від умов експлуатації і використовуваного палива. Використовувати можна машинне мастило, трансформаторне мастило, диз.паливо, пічне паливо…). Зменшити періодичність чищення можна використовуючи верхню трубу більшого діаметра, чим вихлопна з пічки — менше будете чистити від сажі димохід.

Використовуйте розбірну конструкцію для зручного чищення від сажі димоходу, тобто димохід повинний просто підніматися над пічкою (раз у тиждень-місяць при безупинному горінні), під трубу ставиться цебро для сажі, труба обстукуєтся і вдягається назад на «буржуйку». Так само раз у тиждень — місяць очищається від відходів нижня каструля, чистяться отвори в проміжній трубі в міру засмічення.

Проблем із засміченням труби й отворів менше при використанні більш чистого мастила (пічного палива, салярки) і при використанні більшого по діаметрі димоходу.

Відпрацьовуване мастило стає «дефіцитом» у регіонах великих обсягів поширення пічей.

Пройшов рік, як займаюся цією ідеєю. Основна проблема буржуйки — швидке засмічення димоходу. Сьогодні з'явилася нова ідея по очищенню (точніше друг підказав, як у нього чистить димохід дід) — чистити вибухом. Вкладаємо в «буржуйку» невелику петарду і підриваємо — хвиля викине скупчення сажі в димоході… Екологія і здоров'я навколишніх — це теж проблема, але далеко не така як зі звичайними двигунами внутрішнього згоряння в автомобілях…

Ефективність пічки «буржуйки» залежить від її розмірів, моя стандартна пічь обігріває звичайну автомайстерню на один-два автомобіля, там де не вистачає однієї пічки «буржуйки» ставлять декілька. Цього року в Україні сильні морози і «пічки йдуть» на расхват — продано більш 200 пічей, торік через теплу зиму (реклама була аналогічною) продав грубок на порядок менше. Зараз вважаю цю ідею найдужчої (і НАЙПРОСТІШОЮ !!!) із усіх опублікованих мною (суджу по прибутку і вторинному ринку).

06.01.2003 г. Rashid

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання