Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

Отримання висновку санепідемстанції

Позитивний висновок санепідемстанція видає відповідно до „Положення про порядок видачі установами державної санепідслужби висновків щодо відповідності вимогам санітарних норм об’єктів і споруд, які вводяться в експлуатацію, і готовності підприємства до роботи Для отримання дозволу на початок роботи підприємства, установи, організації”, затвердженого постановою Головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2001 р. №51.

Висновок про відповідність санітарним нормам та готовності підприємства до роботи надається на підставі заяви власника підприємства чи уповноваженого їм органу, свідоцтва про державну реєстрацію, статуту підприємства з переліком видів діяльності, документів про право користування приміщеннями, позитивного висновку на проектну документацію, гігієнічних висновків на матеріали, сировину, готову подукцію, обладнання, результатів попередніх медичних оглядів працівників у відповідності до діючого санітарного законодавства.

При підготовці висновку установи держсанепідслужби зобов’язані провести гігієнічне обстеження підприємства з використанням лабораторних вимірювань на предмет відповідності умов праці, оточуючого природного середовища вимогам санітарних норм та правил, скласти акт обстеження підприємства. Проведення обстеження та надання висновку органами санепідемслужби здійснюється за оплату.

Додати коментар