Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

Отримання висновку санепідемстанції

Позитивний висновок санепідемстанція видає відповідно до „Положення про порядок видачі установами державної санепідслужби висновків щодо відповідності вимогам санітарних норм об’єктів і споруд, які вводяться в експлуатацію, і готовності підприємства до роботи Для отримання дозволу на початок роботи підприємства, установи, організації”, затвердженого постановою Головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2001 р. №51.

Висновок про відповідність санітарним нормам та готовності підприємства до роботи надається на підставі заяви власника підприємства чи уповноваженого їм органу, свідоцтва про державну реєстрацію, статуту підприємства з переліком видів діяльності, документів про право користування приміщеннями, позитивного висновку на проектну документацію, гігієнічних висновків на матеріали, сировину, готову подукцію, обладнання, результатів попередніх медичних оглядів працівників у відповідності до діючого санітарного законодавства.

При підготовці висновку установи держсанепідслужби зобов’язані провести гігієнічне обстеження підприємства з використанням лабораторних вимірювань на предмет відповідності умов праці, оточуючого природного середовища вимогам санітарних норм та правил, скласти акт обстеження підприємства. Проведення обстеження та надання висновку органами санепідемслужби здійснюється за оплату.