Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

Бізнес по пічкам «буржуйкам» на відпрацьованому мастилі

Виготовленням пічки займаємося більше року — за цей час продали більш 500 пічок в Україні і кілька десятків пічок на відпрацьованому мастилі в країни СНД. Вважаю цю ідею найбільш сильною з усіх опублікованих нами на сайті й у той же час найпростішою!

Ідея практично не вимагає початкового капіталу — я почав з експериментів над конструкцією в домашніх умовах, потім намалював креслення, відніс на кілька підприємств по виготовленню металоконструкцій, показав ідею хазяям і домовився про товарні кредити у виді готової продукції (замість дозволив використовувати ідею у своїх інтересах — це основна причина чому, при першій зустрічі, мені пішли назустріч із кредитом…).

За два роки продано більш 80-ти креслень і я не почуваю конкуренції в цьому напрямку бізнесу — швидше за все багато хто покупці креслень не займаються виготовленням і продажем пічки чи знаходять ринки збуту тільки у своїх містах…

Сертифікацією і патентуванням не займався — не знаю (і не розумію) навіщо? Якщо, що б до мене не висунули претензії за використання чужої ідеї (а хто пред’являє???), то на цю тему в мене була ідея доказу «авторства будь-якої ідеї» користувачам Інтернет — розміщаєте інформацію про ідею на безкоштовних серверах Інтернету і не змінюєте файли — у кожного файлу є дата створення чи зміни, цією датою можна показати час публікації ідеї, тільки знову питання кому показувати? і для чого? Як пише Ю.Мороз, підприємець — це того хто використовує свою чи ЧУЖУ ідею (буржуйка на відпрацьованому мастилі теж «узята з Туреччини»…) і одержує від цього прибуток (приносячи користь…).

Тепер до питання про організацію виробництва пічей у регіонах:
У мене запитують покупці креслень чи можна займатися виробництвом пічок і продажем після придбання креслень?

Відповідь — можна (і потрібно якщо є можливості і бажання…) і ніяких часток мені (чи кому-небудь) за ідею і креслення! Організувати вигідний бізнес у сезон на пічах можна, я у свій час грубки збирав у сараї приватного будинку, потім виробництво переросло і прийняло сьогоднішній вид — більш 10-ти цехів по виробництву устаткування і трохи підприємств-суміжників, що працюють на нас… (МСД)…

Рашид
18.12.2004 г.

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання