Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

Як вибрати ігровий cистемний блок ПК 2022

Любителі віртуальних баталій чудово знають: звичайного ПК, який орієнтований на прості завдання та роботу в офісі недостатньо для потужних ігор. Тому ігрові системні блоки виділяють окрему категорію. Великий вибір подібних моделей представлений у розділі https://qube.ua/catalog/sistemnyy-blok-qube. Перед покупкою варто розібратися, які параметри мають особливе значення для успішної перемоги у іграх.

Купівля блоку живлення: на що варто звернути увагу

Саме від цього елемента багато в чому залежить потужність і продуктивність ПК, які, власне, і дозволяють запускати сучасні ігри без «зависань» та інших проблем. 

Потужність сучасних блоків живлення може сягати позначки 1600 Вт і вище. Втім, зовсім необов'язково купувати модель з такими високими параметрами, для більшості ігор достатньо позначки приблизно 850 Вт.

Крім того, є ще низка моментів, на які варто звернути увагу при виборі:

Рівень шуму – надто гучний пристрій може створити незручності у використанні.

Якість деталей та складання – якщо комплектуючі відповідають стандартам, то вони впораються з великим навантаженням і, наприклад, не постраждають при стрибках напруги електромережі.

Наявність напівпасивного режиму – така можливість передбачена у багатьох моделях, що дозволяє користувачеві коригувати навантаження на пристрій відповідно до своїх потреб.

Важлива наявність системи ефективної системи охолодження, адже дозволяє уникнути перегріву ПК. Великий вибір представлений у розділі https://qube.ua/catalog/sistemy-okhlazhdeniya-qube.

Відеокарта: чому вона настільки важлива для ігрового ПК

Відеокарту часто називають серцем ігрового комп'ютера. Саме від неї залежить, скільки кадрів за секунду здатне видати пристрій. Що цей показник, то більше, відповідно, ймовірність, що гравець зможе вчасно реагувати зміни на віртуальному полі.

Вважається, що мінімальний показник ігрового ПК становить 60 FPS. У більш досконалих моделей він може сягати 200 FPS і більше.

Крім базових параметрів та характеристик при покупці ігрового ПК варто, звичайно, звернути увагу на зовнішній вигляд системного блоку. Зараз виробники пропонують безліч незвичайних моделей, наприклад, деякі оформлені у футуристичному стилі. Підібрати потрібний варіант можна в розділі https://qube.ua/catalog/korpusa-qube.