Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

Заробіток на відгуках і коментарях

У цій статті ми розберемо такий вид заробітку як заробіток на відгуках і коментарях. Заробити на своїй думці крім сайтів опитувальників можна ще залишаючи відгуки та коментарі за гроші. Заробіток на відгуках і коментарях є досить актуальним напрямком заробітку у новачків. Звичайно в якості основного виду доходу цей метод не підійде. Метод варто розглядати як додатковий заробіток у вільний час. Цей вид заробітку доступний кожному.

Суть роботи дуже проста. Потрібно буде залишати відгуки та коментарі на певні товари і послуги потрібні замовнику на спеціалізованих сайтах і отримувати за це оплату. За великим рахунком це різновид копірайтингу. Точніше це найнижчий щабель копірайтингу так як ніяких унікальних матеріалів не створюється. Ви просто висловлюєте свою думку щодо будь-якого продукту. Стаття про реальний заробіток в інтернеті за посиланням

Особливих навичок цей вид заробітку не вимагає, тому він підійде всім, у кого є вільний час і бажання підробити в Інтернеті. Написанням відгуків і коментарів можуть займатися школярі, студенти і пенсіонери в якості додаткового підробітку. Причому Виконавець необов'язково повинен бути знайомий з товаром, на який пише коментар. Найчастіше це просто замовний коментар. При написанні текстів необхідно перевіряти відгук на унікальність. Не можна просто копіювати відгуки з інших сайтів, це призведе до блокування вашого аккаунта.  Рівень заробітку буде залежати від кількості написаних вами відгуків. І може становити до 200 грн в день.

Розглянемо сайти де можна отримати завдання на написання відгуків та коментарів

QComment

QComment спеціалізований і перевірений часом ресурс для роботи з відгуками і коментарями. Для того щоб почати заробляти безпосередньо на написанні відгуків і коментарів на цьому сайті необхідно пройти невеликий іспит, розділений на етапи. До цього моменту вам доступні лише прості завдання по заробітку на лайках, репостах і підписках в соціальних мережах. Ці завдання дуже непогано оплачуються. Вартість виконаного завдання тут в рази більше в порівнянні з ресурсами з такою ж спрямованістю. Кожне виконане завдання будь то лайки або репост перевіряються замовником, і тільки потім гроші зараховуються на рахунок. Мінімальна сума виведення 100 рублів, набрати які навіть на простих завданнях легко.

Advego

Advego велика біржа копірайтингу і завдань. Завдання з написання відгуків та коментарів знаходяться в розділі "Робота в Інтернеті" - > "Пошук роботи". Ресурс однозначно заслуговує на увагу. Заробити на цьому сайті не складе труднощів. На сайті присутня безліч різноманітних замовлень на написання відгуків і коментарів деякі з яких дуже добре оплачуються.

Work-Zilla

Work-Zilla біржа фрілансу на якій можна знайти безліч завдань на написанні відгуків. Обмежень по виплаті сум на сайті немає кошти зараховуються на рахунок моментально. Для роботи достатньо зареєструватися на сайті, оплатити підписку, підтвердити номер телефону і приступати до роботи.

Як заробити гроші підлітку читайте тут itstatti.in.ua/yak-zarobiti-pidlitku.html.

GdePost

GdePost ще один спеціалізований сервіс відгуків та коментарів. Біржа пропонує написання відгуків на різні теми на ваш вибір. На сайті безліч завдань.

Otzyvy.pro

Otzyvy.pro сайт відгуків оплата на сервісі здійснюється за кількість переглядів. Відгуки тут оплачуються дуже високо за кожну 1000 переглядів Ви отримаєте 300 рублів. Це досить вигідна ціна. Але і вимоги до текстів досить висока. Потрібна грамотність і унікальність текстів, накручування переглядів заборонено. За кожен написаний відгук передбачений одноразовий бонус від 1 до 5 рублів в залежності від правильності оформлення. Висновок здійснюється на Web Money так само можливе виведення коштів на банківську карту.

Irecommend

Irecommend найпопулярніший сайт відгуків. На сайті потрібно писати якомога більше відгуків на різні товари. Оплата на сервісі так само здійснюється за перегляди. За 1000 переглядів Вашого відкликання ви отримаєте фіксовану виплату в розмірі 50 рублів. Гроші тут платять за чесні відгуки і Ваша думка про конкретні товари.

Otzovik

Otzovik сервіс відгуків. Як і на вищевказаних отзовиках, на сайті оплата здійснюється не за кількість символів, а за кількість переглядів відкликання іншими користувачами. Оплата на сайті може різнитися від 50 до 500 рублів за 1000 переглядів. Зазвичай платять близько 100 рублів за 1000 переглядів.

Висновок

Отже, ми розібрали найбільш популярні і перевірені сервіси по заробітку на відгуках і коментарях. Деякі з них можуть надати вам можливість пасивного заробітку (оплата за кількість переглядів), деякі забезпечують одноразові виплати. Заробіток на відгуках і коментарях підійде скоріше для новачків і може допомогти початківцям копірайтерам навчитися створювати унікальні тексти і матеріали. Раніше ми вже писали про заробіток на написанні текстів і статей. Заробіток на копірайтингу вже може бути непорядок вище. Якщо ви хочете почати займатися копірайтингом обов'язково варто звернути увагу на цей вид заробітку.

Інформацію надав сайт - ITstatti.in.ua.

Автор - Вольдемар Воронцовський.