Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Дробилка ножевая

Дробарка ножова

Устаткування для подрібнення пластиків (товщиною до 2 мм), пінопласту ПСВ мазкий 15—50, упаковки, відходів деревообробки (вологістю до 10% і товщиною до 3 мм) для подальшого брекетування.

Дробарка ножова

Призначення дробарки

Дробарка призначена для дроблення листових пластикових матеріалів, пінопластів і так далі на фракції від 1 до 20 мм і вивантаження в бункер пневмотранспортом (у складі), можливе постачання бункерів накопичення (у стандартний склад не входять).

Дробарка ножова

Склад дробарки

  1. Дробарка ножова — 1 шт
  2. Вентилятор пневмотранспорт — 1 шт
  3. Пульт управління — 1 шт
  4. вивантажний трубопровід — 1 к-т
  5. Принцип роботи дробарки
Дробарка ножова

Принцип роботи дробарки

Шматки пластиків, зім'ятих матеріалів розмірами до 200 × 200 мм подаються в бункер дробарки і обробки ножами висипаються вниз. Розміри роздробленої фракції регулюються заміною сит.

Характеристики дробарки

Технічні характеристики дробарки ножової
(*) — за станом на 01.05.09 р
Продуктивність до 100 кг/г
Габаритні розміри 1200 × 1100 × 700 мм
Потужність 5,5 кВт
Напруга 380 В
Маса 150 кг
Ціна 18600 грн*

Вивантаження певмотранспортом істотно полегшує експлуатацію комплексів дроблення відходів, що порошать. Особлива увага приділена захисту оператора — немає можливості фізичного контакту з тілами, що мелють, зона управління знаходиться безпосередньо перед працює.

Застосування дробарки в більшості випадків, не пов'язаних з отриманням високодисперсних фракцій, значно економічніше за використання інших типів млинів, що не забезпечують «розрив» матеріалу. Наші дробарки працюють в багатьох регіонах СНД в складах різних технологічних комплексів — від отримання «дробленки» ПСВ і до дроблення і фракціонування відходів меблевого виробництва, також як і облицювальних матеріалів і наповнювачів.

Відповіді на запитання