Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Применение юнипора, пеноизола, карбамидного пенопласта

Застосування юніпора, піноізола, пінопласту карбаміду

Заливка піноізолом (юніпором)

Теплоізоляція піноізолом тришарової конструкціїПри необхідності юніпор в рідкому стані можна заливати в порожнисті профілі тришарових захищаючих конструкцій. Рідкий піноізол полімеризується і висихає в нормальних умовах. Ця властивість робить його незамінною при теплоізоляції вже побудованих будівель (з повітряною порожниною), оскільки юніпор єдиний теплоізоляційний матеріал, що володіє необхідними для цього властивостями.

На відміну від пінополіуретану — піноізол не збільшується в об’ємі (перший просто розіпре стіну), а також у декілька разів дешевше. У конструкціях, заповнених піноізолом, навіть за наявності тріщин в зовнішній стіні, небезпека проникнення вологи в приміщення виключається.

Утеплення піноізолом

Зовнішня теплоізоляція цегляних стінОсобливо перспективно використовувати піноізол (юніпор) як теплоізоляційний матеріал при строительстве 1–2-поверхових споруд типу ангарів, боксів, критих майданчиків, при утеплені складів, гаражів, дачних будиночків, при поточному і капітальному ремонті житлових і виробничих будівель і споруд. Наприклад, для ізоляції дахів, стін, перекриттів, полови, в покрівельних і стінних панелях з дерев’яним або металевим каркасом із захищаючими обшивками, в збірно-розбірних спорудах, в звукоізоляційних перегородках, для ізоляції овочесховищ, промислових холодильників і так далі.

На основі експериментальних даних, отриманих при випробуваннях на довговічність, і досвіду експлуатації аналогічних полімерних матеріалів в цивільному будівництві можна припустити, що прогнозований термін служби піноізола (юніпора) для вертикальних конструкцій споруд складе як мінімум 50 років.

Зарубіжні аналоги піноізола

Юніпор прекрасний теплоізоляційний матеріал, знайшов широке застосування і за кордоном, маючи різні торгові назви, різну щільність і фізико-механічні властивості. Так в Англії юніпор має назву флотофаум (фірма «Вармаль ЛТД»), у Японії — іпорка, Німеччині — амінотерм, Чехії — мофотерм, Швейцарії — ізошаум, Данії — інсульспрей, Франції — ізолеж, Канаді — інсулспрей.

Ці пінопласти застосовуються для теплоізоляції і звукоізоляції зовнішніх і внутрішніх стін будівель, виконаних з цегли, бетону або дерева. Пінопласти використовуються також для теплоізоляції покрівель старих будівель, підвісних стель, зведень, перекриттів, кліматичних установок, кабельних каналів, стін сходових кліток, повітряних отворів, сміттєпроводів, шахт, пазів на стелях і стінах, труб гарячого водопостачання і каналізації, металевих порожнистих профілів, рам, вікон, дверей і ін.

Досвід використання аналогів піноізола

Проведені в Мості (Чехословакія) дослідження великої кількості 2- і 5-поверхових будинків підтвердили високі теплоізоляційні властивості мофотерма. У Чехословакії випробували залізобетонні тришарові панелі завтовшки 24 см з утепленням плитами з мофотерма (щільність 10 кг/м³, товщина — 50 мм). Термічний опір таких панелей складає 1,058 м² К/Вт, що еквівалентно опору цегляної стіни товщиною 85 см. Пропарювання таких панелей не відбилося на теплофізичних властивостях піни.

У Чехословакії використовувалися плити перекриття із залізобетону з ізоляцією з мофотерма. В процесі виробництва на арматурні сітки залізобетонних плит наносилася піна щільністю до 12 кг/м3 і вирівнювалася гладилкою до необхідної товщини. Для оберігання пінопласту від руйнування під час монтажу перекриття після закінчення усадки через 2…4 дня на піну наносилося цементне стягування товщиною 3 мм.

Фірма «Вармаль ЛТД» (Англія) застосовує пінопласт під назвою флотофаум для теплоізоляції стін. Приготовані суміші можна застосовувати на місці або використовувати готові плити.

У Німеччині пінопласт анімотерм застосовується при пристрої теплоізоляції покриттів, стін будівель і дерев⊃яних перегородок. За стандартом DIN 4102 амінотерм відноситься до класу важкоспалахуючих матеріалів і має коефіцієнт теплопровідності 0,025–0,027 Вт/мК.

У Нідерландах пінопласт карбаміду використовується з 1974 роки для теплоізоляції будівель з порожнистими стінами з цеглини і внутрішньою стіною завтовшки 110 мм, виконаною з силікатної цеглини, заповнюється пінопластом завтовшки 60 мм. Заповнення порожнини пінопластом можна проводити плитами або методом заливки. Для цих цілей в зовнішній цегляній стіні на певній відстані один від одного висвердлюються в швах отвори, через які рідка піна подається в порожнину стіни під невеликим надмірним тиском.

У Франції розроблені технічні умови теплоізоляції зовнішніх тришарових стін з повітряним прошарком за способом «ізолеж».

У зовнішній стіні в шаховому порядку висвердлюються в швах отвори з відстанями між ними біля 70 см. Через нижній отвір в повітряну порожнину подається пінопласт марки «ізолеж». У верхній частині стіни висвердлюються отвори для витоку повітря. Якість пінопласту забезпечується сушкою повітрям, що пропускається через пінопласт за допомогою висвердлених отворів. Для умов Франції товщину теплоізоляційного шару в 80 мм забезпечує коефіцієнт теплопередачі 0,033 Вт/м2°С.

У Канаді пінопласт інсулспрей застосовується для заповнення просторових залізобетонних елементів в навісних панелях, в огорожах багатоповерхових будівель, для теплоізоляції цегляних порожнистих стін, збірних залізобетонних стінних панелей для звукоізоляції перегородок.

Є повідомлення про виробництво пінопластів типу юніпор в Японії під назвою іпорка.

У США пінопласти типу юніпора застосовують при будівництві нових житлових будівель, для теплової ізоляції горизонтальних і вертикальних труб центрального водяного опалювання і трубопроводів, для ізоляції зовнішніх стін і пристрою внутрішніх звукоізоляційних перегородок в цегляних і залізобетонних будівлях, для заповнення швів між бетонними плитами перекриттів, для пристрою звуко- і теплоізоляції в тимчасових житлових і промислових спорудах, для теплоізоляції холодильників і виготовлення тришарових панелей і так далі

Ці пінопласти застосовуються також для зменшення виробничого шуму шляхом виготовлених з них ковпаків на устаткування, пристрої звукопоглинальних стель, тирів і тому подібне. Велика кількість цих пінопластів використовується для теплоізоляції вагонів, контейнерів, ємкостей для зберігання рідких газів.

Головна тенденція — за кордоном відсоток застосування пінопластів карбамідів в порівнянні з іншими з року в рік росте і досягає зараз в деяких країнах до 35%.

Типові стінні конструкції в Канаді з використанням ізоляції інсулспрей (юніпор).

а — цегляна порожниста стіна;
б — збірна бетонна стінна панель;
в — перегородка з сухої штукатурки;
г — стіна з металевою обшивкою;
1 — ізоляція інсулспрей;
2 — цегляна кладка;
3 — шар пароізоляції;
4 — бетонний блок;
5 — внутрішня обробка;
6 — бетонна панель;
7 — армована цегла;
8 — штукатурка;
9 — металева стійка;
10 — будівельний картон;
11 — металева обшивка;
12 — існуюча цегляна стінка.

Застосування пінопластів карбамідів в будівництві перекриттів житлових будівель

а — горищні вентильовані перекриття з непрохідним горищем;
б — вентильовані покриття без горища;
1 — покрівельна панель покриття;
2 — утеплювач — пінопласт ща заливається;
3 — пароізоляція.

Коментарі:

 1. Justyna 20.09.2016 16:41

  As the leader on the Polish market, we are interested in expansion with our solutions to the European market. Your company has a very good reputation on the market, what is very important for us. Therefore, we would like to cooperate with you and support your company at the highest level, in the way you should be. We are sure that yours profits will definitely rise. We organize many promotion campaign for ours cooperators too.
  Open cel foam:
  • QuadFoam500 — the original american foam, premium class, has all the tests and approvals. The main advantage: adhesion to all surfaces, very good efficient, without bladders inside. It can be applied at very low temperatures (tested at -10 (C)),
  • IQFoam i IQFoam Plus — economy class,
  closed cel foam:
  • IQFoam2.0. — with two densities: 33-43, 50-55,

  IQFoam, IQFoam Plus and IQFoam 2.0. are made on our order by the best european producers.
  If you have questions, please contact me.