Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Оборудование для производства пеноизола

Устаткування для виробництва піноізола

Газорідинна установка ГЖУ-М

Газорідинна установка ГЖУ-М

вартість: 600$

Комплект постачання газорідинної установки ГЖУ-М* для виробництва піноізола (юніпора):

  • газорідинна установка;
  • технічний регламент виробництва;
  • технічні умови;
  • виробники компонентів (Росія, Україна);
  • креслення форми 0,5 м3.

* Умови оплати і постачання обмовляються окремо.

За принципом дії установки для отримання і заливки юніпора можна розділити на дві групи: ежекторні і на основі піногенератора. Пропонована нами газорідинна установка (ГЖУ-М) належить до другої групи. Для зниження первинних інвестицій, окремо пропонується технічна документація що включає креслення вищезгаданої установки.

Установка розроблена за принципом отримання пінопласту за допомогою змішувачів і піногенератора. В даному випадку пінопласт виходить шляхом вспінювання стислим повітрям піноутворюючого розчину з каталізатором отвержденя і подальшого його змішення із заздалегідь диспергированною карбамідо-формальдегідом смолою. Подача компонентів здійснюється гідронасосами, вспінювання піноутворюючого розчину здійснюється в піногенераторі під впливом стислого повітря (компресор).

Технологічно принцип виробництва юніпора заснований на збільшенні первинного об’єму піноутворюючого розчину за рахунок його вспінювання стислим повітрям і подальшого отвержденя юніпора після його заливки у форми або безпосередньо у внутрішні порожнини захищаючих конструкцій.

Для виробництва юніпора не вимагається великих площ (100 — 150 м2).

Установка працює від джерела стислого повітря (робочий тиск від 3 до 7 атмосфер) і джерела електроживлення 220 В. Як джерело стислого повітря ми використовуємо компресор СО-7Б, зараз виготовляються новіші аналоги, наприклад К-24. Але можна використовувати будь-який інший з вищезгаданим робочим тиском і продуктивністю не менше 500 л/хв. При використанні компресора з меншою продуктивністю не буде досягнута необхідна кратність вспінювання, що спричинить перевитрату піноутворюючого розчину і, отже, підвищення змісту вологи в кінцевому продукті.

Технічні характеристики установки для отримання піноізола

Технічні характеристики установки ГЖУ-М
Продуктивність по піні, (м3/год) 5…8
Продуктивність по пеноізолу, щільністю 15 кг/м3, (м3/год) до 6
Витрата стислого повітря, (м3/хв) 0,5
Тиск стислого повітря, (бар) 3
Габаритні розміри, не більше:
Довжина, мм 390
Ширина, мм 370
Висота, мм 520
Напруга живлячої мережі, В 220
Споживана потужність, не більше, кВт 0,95
Частота змінного струму, Гц 50
Допустима довжина шлангів мобільної установки, м 15*
Маса установки, кг 30**

* У комплект документів входить варіант виготовлення мобільної установки з подовженими шлангами подачі компонентів. Її зручно використовувати для виготовлення і заливки піноізола безпосередньо на будівельному майданчику або іншому об’єкті, де необхідна заливка в важкодоступні місця.

** Маса полегшеного варіанту установки в алюмінієвому каркасі.

Відповіді на запитання