Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Линия по производству гипсокартонных листов

Лінія по виробництву гіпсокартонних листів

Пропонуємо виготовлення, монтаж і наладку ліній по виробництву гіпсокартонних листів

 • Мінізавод з продуктивністю 200 тис. м² гіпсокартону в рік (ГКЛ-0,2)
 • Лінія з продуктивністю 800 тис. м² гіпсокартону в рік (ГКЛ-0,8)
 • Лінія з продуктивністю 1 млн. м² гіпсокартону в рік (ГКЛ-1)
 • Лінія з продуктивністю 2 млн. м² гіпсокартону в рік (ГКЛ-2)
 • Лінія з продуктивністю 5 млн. м² гіпсокартону в рік (ГКЛ-5)

Особливу привабливість, на наш погляд, мають міні-заводи з продуктивністю 200 тис. м²/рік (приблизно 200 листів гіпсокартону в день), із зменшеним споживанням енергоресурсів і скороченою кількістю обслуговуючого персоналу. При собівартості листа гіпсокартону 1,2 × 2,5 м, завтовшки 9,5 мм — 3,05 долара США (за рахунок скорочення енергоспоживання і трудовитрат собівартість залишається при цій невеликій продуктивності такий же, як і при виготовленні гіпсокартону на лініях потужністю від 2 млн. м²/рік) продажна оптова ціна листа складає 4,86 доларів США. тобто прибуток з листа складе 1,81 долар! А ціна на такі заводи — всього 160 000 доларів США!!! Площа для розміщення заводу — 600 м²!

Наступною у ряді ліній з невеликою продуктивністю, але з високою ефективністю в плані окупності, мобільності виробництва — лінія ГКЛ-0,8, на якій можна випускати гіпсокартонні листи по 888 шт./день при збереженні націнки 1,81 долар! Тобто у день можна запрацювати більше1500 доларів США, маючи спочатку 180 000 доларів США на придбання устаткування і приміщення всього 1000 м²!!!

Традиційними у виробництві залишаються лінії з потужністю 1 та 2 млн. м²/рік. Дохід приблизно той же (1,81 долар), а провести можна 1111 та 2222 листів в день і запрацювати 2011 або 4022 долара в день відповідного!!! Ціна ГКЛ-1 — 200 000 доларів, ГКЛ-2 — 220 000 доларів США. Мінімальні площі для розміщення ліній для ГКЛ-1 — 1200 м², для ГКЛ-2 — 1400 м².

Новинкою є лінія з продуктивністю 5 млн. м²/рік. Заробіток в день складає 10 055 доларів США!!! Правда і коштує ця лінія 600 000 доларів і площі під її розміщення «серйозні» тільки по довжині 150 м! ширина приміщення 40 м, висота 5 м. Дуже серйозний довгостроковий проект заробляння грошей! Справа того коштує!!!

У монтаж устаткування входить: монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, навчання персоналу фахівцем, прив’язка лінії до приміщення замовника.

У вартість монтажних робіт, при монтажі за межами України, не входять: візові витрати фахівцям Виробника, зайнятим на монтажі, проїзд «туди й назад», мешкання на час робіт по монтажу, витрати на відрядження в розмірі 40 «Евро» у день на одну людину.

У вартість монтажних робіт, при монтажі на території України, не входить: мешкання фахівців тих, що налагоджують, на час робіт по монтажу, витрати на відрядження на 3-х чоловік у розмірі 40 «Євро» у день на людину на час монтажу.

Шеф-монтаж здійснюється силами фахівців Виробника: три монтажники-налагоджувати і один електротехнік.

Замовник надає додаткову робочу силу на час монтажу лінії — в кількості трьох чоловік — за фахом «слюсар механічно-складальних робіт» і двох газоелектрозварників, а так само надає зварювальний апарат і готує приміщення згідно тех. завдання.

Сума за проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт сплачується Покупцем за фактом виконання робіт.

Доставка устаткування у вартість лінії не входить.

Примітка. У комплект постачання не входить облицьовування сушільної камери, яка виготовляється Замовником устаткування самостійно по кресленнях Виробника. Пічка виготовляється з вогнетривкої цегли(виготовляється замовником по кресленнях виробника). Зразкова кількість цегли — 3 000 шт. Розчин кладки — вогнетривка глина + шамот (1/2) + рідке скло. Сушільна камера — з червоної рядової цеглини — 34 000 шт. Розчин кладки — цементний.

За бажанням Замовника Виробник може виготовити сушильну камеру та піч (роботи кладок) на виробничих площах Замовника. Вартість робіт визначається у кожному конкретному випадку окремо.

Термін виготовлення — 3 місяця з моменту внесення 50%-й передоплати.

Термін монтажу — до 45 днів після виготовлення устаткування (за погодженням сторін допускається постачання вузлів лінії у міру їх виготовлення, з одночасним монтажем на території Замовника, за рахунок чого скорочується час на проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт).

Гарантія на лінії виробництва гіпсокартонних листів — 1 рік з моменту введення в експлуатацію. Гарантійне для поста обслуговування — на весь термін служби устаткування.

Остаточні умови і ціни по справжній пропозиції обмовляються у кожному конкретному випадку.

Дотримання необхідних умов Замовником

 1. Підготовка приміщення згідно тех. завдання.
 2. Підведення комунікацій — електроенергія, газ природний (або тверде паливо — залежно від вибраного типу печі сушильної камери), вода, стік води.
 3. Температура в приміщенні — не менше +15 °С.
 4. Сировина для пуско-налагоджувальних робіт і здачі лінії в експлуатацію — мінімально на п’ять діб роботи.
 5. Наявність зварювального апарату.
 6. Сприяння представникам Виробника в період монтажу лінії і пуско-налагоджувальних робіт.

Телефони для узгодження гарантійних і консультаційних зобов’язань МСД

Тел. +38 067 520-49-72 інженер-технолог, керівник напряму — Олександр Анатолійович.
Тел./факс +38 05235 4-13-58

Відповіді на запитання

Коментарі:

 1. Олександер 3.12.2013 12:17

  потрібна лінія для виробництва пінопласту потужністю 40 м3 за зміну.моглиб ви підготувати комерційну пропозицію з урахуванням доставки і монтажу в білій церкві.зарані дякую