Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Котельные на опилках, брикетах, шпалах и дровах. Котлы утилизаторы на биотопливе

Котельні на тирсі, брикетах, шпалах і дровах. Котли утилізатори на біопаливі

У зв’язку з подорожчанням енергоносіїв повсюдно відбувається заміна існуючих котельних на мазуті (газі, вугіллі, електриці) на котельні на тирсі, дровах і деревних відходах. У цьому напрямі компанія МСС вже більше двох років як освоїла випуск парових котлів на газогенераторі потужністю від 100 до 400 кВт. Застосування газогенераторів (допалювачів) дозволяє в 2 — 2,5 разу збільшувати продуктивність парових казанів при тій же витраті палива. Всі газогенератори комплектуються вентиляторами піддування повітря, що дозволяє прискорювати розжиг твердого палива. Ці котельні добре зарекомендували себе для отримання пари в технологічних цілях в лініях по пінополістиролу, пінобетону і стінних каменів (сушка пінобетону і стінних блоків).

В даний час нами освоєно виробництво котельних і газогенераторів на біопаливі для гарячого водопостачання, опалювання, сушки бетонних блоків, деревини і так далі Основна і найпопулярніша наша позиція — котельна на біопаливі потужністю 1000 кВт, замінює будь-яку аналогічну котельну на газу (вугіллі, мазуті) і окупається за рахунок зниження витрат на опалювання в течії одного сезону!

Піч на відпрацьованому маслі «Класика»

Піч на відпрацьованому маслі «Класика» — потужність біля 30 кВт, витрата відпрацьованого масла — от 0,5 до 2 л в годину.

Комплект постачання печі на відпрацьованому маслі
Піч на відробітку 800 грн
Димар 3 метри з оцинковування з хомутами 200 грн
Вентилятор обдування приміщення з кріпленням 600 грн

Інструкція (паспорт) по установці і монтажу:

Піч на отработке рекомендується там де доступно відпрацьоване масло і безопасно використання частково відкритого вогню (через отвори в конструкции видно вогонь). Класична піч може опалити приміщення площею до 60кв. метрів.

Достоїнства даного виду опалювання:

  • дешеве паливо;
  • швидкий вихід на повну потужність віддачі тепла (15 хв);
  • не вимагає зливу води щоб уникнути розморожування системи;
  • найдешевше рішення для опалювання невеликих приміщень.

Недоліки:

Обслуговування печі «грязное», періодично треба підливати масло, періодично вимагає чищення димаря — 1 раз в місяць.

Піч на відробітку «Гігант»

Піч на відробітку «Гігант» — все те ж саме, потужність і площа опалювання в два рази більше. Вартість печі Гігант — 1500 грн.

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання