Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Кризису — антикризисные источники энергии!

Кризі — антикризові джерела енергії!

Винахідник з Олександрії, Лощенко Анатолій Олександрович, проводячи досліди по ефективному розкладанню біомаси на молекулярному рівні, якнайповнішому отриманню енергії з речовин і так далі, отримує з 1 кг деревинних і ін. відходів (біомаси, сміття) мінімум 25 кВт тепловій потужності!

На сьогоднішній день тільки в с. Никіфоровка, Кіровоградської обл. можна подивитися на газогенераторний казан Лощенко, що реально діє, який з 1 кг лушпиння насіннячок отримує 49 кВт!!!

Скільки потрібно заплатити середньому споживачеві в Україні для отримання 25 кВт тепловій потужності при різних джерелах енергії, цифри кінця 2008 року:

  • Електроенергія 25 кВт × 0,8 грн = 20 грн
  • Природний газ 25 кВт виходить з менш 3 кубів газу = 3 грн.
  • Пряме спалювання деревини в звичайних печах (КПД 50%) — 25 кВт — до 20 кг дрів, від 2 до 20 грн.(залежить від доступності деревини)
  • 25 кВт при тих, що існують в Україні (і в світі — дані з тих. характеристик, знайдених в інтернеті) піролізних казанах — 3—5 кг дерева (або біомаси) — 0,3—5 грн.
  • 25 кВт на піролізном казані А.О.Лощенко — 1 кг деревних відходів (біомаси) — від 0,1 грн до 1 грн.

Виходячи з вищепереліченого, по зручності і обслуговуванню лідирує опалювання на природному газі. Але це якщо газ доступний. Зараз, судячи по замовленнях на опалювальне устаткування, навіть якщо природний газ доступний, споживачі все одно встановлюють або додаткове(або спочатку) опалювання на деревних відходах (біомасі), оскільки очікується подорожчання газу у декілька разів.

У грудні 2008 року у МСД будуть випущені перші піролізні казани по патенту А. О. Лощенко, які даватимуть мінімум 25 кВт тепловій потужності з 1 кг відходів біомаси. Сьогодні ми проводимо газогенераторні котли з теплообмінниками, потужністю 100 кВт/ч, які витрачають на отримання даної потужності до 15 кг деревних відходів. З впровадженням котлів Лощенко А.А. ми будемо отримувати ті ж 200 кВт, витративши до 8 кг деревних відходів.

Питання: Чому при теплоті згорання біомаси біля 2,5 кВт/кг Ви отримуєте до 49 кВт з кг біомаси?

Відповідь: При згоранні біомаси окрім теплоти виділяються і «йдуть в атмосферу» декілька кубів «енергетичного газу», але при розкладанні 1 кг деревини на молекулярному рівні ми отримуємо до 4 куб піролізного газу з теплотою згорання біля 9 кВт/куб, тобто вже з 1 кг за допомогою піроліза виходить 36 кВт. Додаткові кВт-и можливо беруться при інфрачервоному нагріванні металу печі, чому «можливо» — тому що до кінця ці процеси не вивчені…


Рашид
30.11.08 р.

http://www.nolik.ru/energy.htm
http://www.nolik.ru/power.htm — переклад одиниць енергії і потужності.

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання