Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Проституция

Проституція

О ТАК, О ЄС!!! Ой який ТИ!!! Якраз мій розмір! Ти звір, у мене до цих пір коліна трусятся! Після тебе я нікого більше не хочу… Другий раз було так класно, я кілька разів кінчила… У мене не велике прохання (після всього що вище відбулося…) — ти можеш позичити мені… 25, 50, 100, 300 гривень (і інші варіанти) або з ранку шопінг по магазинах — це вже кваліфікація посильніша, особливо якщо у результаті ще і крутити чоловіком і «не давати» (сам сенс слова не давати важко зрозуміти, особливо на тлі вищезгаданих емоцій — хто кому дає і кому від цього приємніше!?).

В Олександрии проституток нема, але вищезгаданих романів можна знайти легко… Провінціалки тренуються перед виїздом у велике місто… (у провінції з подібною поведінкою швидко можна завоювати собі відповідну репутацію, а дівчати це сильно хвилює…).

У виробництві устаткування для малого і приватного бізнесу ми прагнемо дотримуватися гасла: простота — гарантія надійності, але куди ще простіше у бізнесі повіям — не треба ніякого устаткування!

Все просто і зрозуміло, бізнес не вимагає ніяких первинних вкладень і устаткування! Бізнес, в якому приймали або беруть участь (в ролі покупців любові за гроші або в ролі продажу, сутенерства, звідницького, інформаторів, пліткарів…) більш 30 відсотків населення землі, можливо і більше! Бізнес, яким займаються скрізь, не дивлячись на заборони законів і моралі.

Для заняття бізнесом досить мати… ну що Вам розповідати — і так знаєте, приведу приклад як цей бізнес був влаштований в Олександрії 16 літньою дівчинкою.

Ж., 16 років, обзавелася відповідними подругами, які не проти сексу за гроші, якщо клієнти їм сподобалися і все опиниться в таємниці (для провінції це важливо) і потім через разних ухажоров (дівчинка цікава і багатих ухажоров було багато…) розрекламувала послуги… В Олександрії, де вибір на трасі не великої (якщо взагалі є…) послуги т. н. елітних (не трассових, а для більш за тип інтілігентних клієнтів…) швидко почали мати попит — дівчаті клієнти постійно дзвонили додому і вона виїжджала до них практично кожен вечір зі своїми дівчатками…

Сама продавалася рідко, і те якщо чоловік сильно сподобатися… В свої 16-17 років вона почала заробляти у декілька разів більше батьків, які соціалістичного гарту нічого навіть не підозрювали… Але отець дізнався про її бізнес і побив до напівсмерті — так бізнес закінчився, але не назавжди — видужавши вона організувала перекидання дешевих дівчаток Олександрії в Одесу — де дівчаткам платили набагато більше (і її відсоток був більший…).

В 20 років «мамочка» вийшла заміж, стала справжньою мамою і кинула цей бізнес… Вона ж, як і багато інших повій (і мамочки-звідниці в одній особі) говорила мені, що більшість дівчат, що займаються проституцією люблять чоловіків і не байдужі до сексу, тобто люблять свою справу… А хто не любить (тільки із-за грошей) — не витримує в цьому бізнесі більше двох місяців…

У економічно розвиненому суспільстві, де навіть некваліфікований фахівець може запросто забезпечити собі прожитковий мінімум (і вище — якщо він або вона не ледарка) міф про те, що проституцією займаються тільки щоб вижити легко розвіюється — у таких суспільствах фактів продажу любові за гроші ще більш ніж в малорозвинених країнах…

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання