Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Стоматологические кабинеты: свой бизнес

Стоматологічні кабінети: свій бізнес

Стоматологічні кабінети частіше організовують стоматологи — випадковий збіг підприємницької жилки з медичною освітою стоматолога швидше за все сьогодні реалізується в приватному стоматологічному кабінеті. В Олександрії таких кабінетів — як перукарень, на кожному кроці…

Якщо для підняття шиномонтажних станцій потрібно розсипати цвяхи на дорогах, то здогадайтеся самі де цвяхи потрібно ховати, щоб відвідуваність стоматологів збільшилася? А може їм простіше об'єднатися з хіміками і створити зубну пасту, що провокує карієс і разьедающую зуби? Або безкоштовно роздавати всім шоколад — витрати на відвідини стоматолога після всіх цих солодощів все одно перевищать витрати… Все це до того, що стоматологів на душу населення за останні десять років збільшилося приблизно на порядок, невже на порядок зуби нашого населення почали більше хворіти?

Або це пов'язано із зручністю і якістю обслуговування. Але рот все одно треба відкривати і тримати відкритим в напрузі іноді до однієї години! Коли вже винайдуть зубну пасту, що полірує будь-який карієс і поновлюючу зуби і назвуть її «залишимо стоматологів без роботи»!

Стоматологічний бізнес — це швидше покликання, і якщо у людини до лікування людей схильності, то як цей бізнес не розписуй — він все одно краще знає (а я гірший), тому по організації бізнесу додати нічого не можу.

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання