Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Производcтво пенопласта карбамидного пеноизола юнипора

Виробництво пінопласту карбаміду пеноїзола юніпора

Пінопласт карбаміду рідко зустрічається в будівельних магазинах оскільки зазвичай його заливають між будівельними матеріалами (цеглиною, бетоном і так далі) для теплоізоляції приміщень.

У відмінності від пінопласту полістиролу, пеноїзол — крихкіший матеріал, негорючий і може обсипатися при транспортуванні. Тобто те що він негорючий — це добре, то що крихкіший — це основний недолік.

Собівартість виробництва і устаткування для виготовлення пінопласту карбаміду на порядок дешевша, ніж витрати при виробництві пінопласту полістиролу. Проводити пеноїзол рентабельніше, але є проблеми зі збутом — якщо пінопласт полістиролу вже отримав визнання як ефективний теплоізоляційний матеріал, то пеноїзол ще не так поширений — у нас наприклад більше місяця тому ніхто не бачив як він виглядає (і не знали про існування пеноїзола…).

Зараз ми проводимо і продаємо більш за 10-ку установок по виробництву пеноїзола в місяць, утеплили дах, щілини — в принципі матеріал цікавий і найголовніше — дешевий!

Собівартість одного кубометра пеноїзола сьогодні біля 10 доларів США — такої собівартості немає ні у одного подібного по теплоізоляції матеріалу (пінопласт полістиролу П-15 куб обійдеться біля 30 доларів).

Технология производства пеноизола подробнее.

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання