Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Установка оборудования, требования к помещению

Монтаж устаткування, вимоги до приміщення

Для нормального розміщення устаткування буде потрібно як найменше 60—70 м² при висоті 4,5 м, плюс склад готової продукції не менш 50 — 70 м². (Допускається збереження не в закритому приміщенні, а на вулиці, під навісом, що захищає плити від впливу атмосферних опадів і сонячних променів.)

Крім того під склад сировини буде потрібно ще близько 10 м².

Складські приміщення повинні бути ізольовані від інших виробничих приміщень вогнестійкими конструкціями.

Основна вимога до електроапаратури — пожежобезпечне виконання.

Полістирол зберігатися в прохолодному місці, температура складського приміщення не повинна перевищувати 20°С. Температура в цеху не повинна бути нижче 10°C.

Необхідно передбачити також досить ефективну вентиляційну систему складу в запобіганні нагромадження вибухонебезпечної повітряно-пентанової суміші. У силу того, що пентан тяжелее повітря, пропонується забезпечити вентиляцію складського приміщення на рівні підлоги. Надходження повітря здійснюється через вентиляційні люки, розташовані на стелі, захищені від випадання опадів таким чином, щоб забезпечити надходження усередину складу свіжого повітря, у той час як на рівні підлоги в зовнішню стіну повинні бути установлені витяжні вентилятори, що забезпечить постійний обмін повітря між зовнішнім і внутрішнім середовищем.

В іншому приміщення повинні бути обладнані згідно НПБ 105-95 і САНПИН 2.2.4.548-96.

Усередині складського приміщення необхідно передбачити напис:
НЕ КУРИТИ,
НЕ ПРАЦЮВАТИ ИСКРООБРАЗУЮЩИМ ІНСТРУМЕНТОМ ЧИ З НЕЗАХИЩЕНИМ ПЛОМЕНЕМ

Необхідно передбачити наявність переносних вогнегасників із двоокисом вуглецю в достатній кількості для ліквідації місцевих вогнищ загоряння.

Установка устаткування для виробництва пінопласту

Схема розташування устаткування в цеху (приклад):

Стіл для різки можна поставити в будь-якому місці, але краще це зробити ближче до складу готової продукції. Над столом для різки необхідно обов’язково установити витяжку.

Крім того витяжки бажано установити над попередній піноутворювачем і блоком-формою. У принципі можна цього і не робити, але тоді в приміщенні буде підвищена вологість від пари.

Комерційна пропозиція. Лінія по виробництву пінопласту.


Де можна ознайомитися з процесом виробництва пінопласту і побачити роботу лінії «наживо».