Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Отличие наших линий по производству пенополистирола и термоблоков от других производителей

Відмінність наших ліній по виробництву пінополістиролу і термоблоків від інших виробників

Одна з головних відмінностей наших ліній — ми рекомендуємо і встановлюємо джерело пари (котельну) на деревних відходах. Кількість робочих в лінії збільшується на одну людину (кочегара) — але це по цінах України — до 10 у. е/зміну з/п, при роботі електропарогенератора в зміну витрачається мінімум 600 кВт для 20 кубової лінії, навіть якщо по 0,07 центів/кВт — це 42 долари США в день на електроенергію. Обслуговування електропарогенератора так само дорожче, ніж парового казана на деревних відходах. У термоблочній лінії мінімальної продуктивності все робить одна людина. Можлива робота парового казана на природному газу — для цього в топку казана встановлюється газовий пальник потужністю близько 70 кВт для РІ-1 і близько 150 кВт — для РІ-5М.

Відмінність наших термоблочних ліній — це форми, точніше за блок-формы (або термо-форми) для формування незнімної опалубки. Вони у нас ручні, вертикальні — відео роботи у нас на сайті. У наших стандартних термоформах виготовляється один вид блоку — так званий торцевий, з одного боку «стінка закрита», будівельники декілька грам пінополістиролу звичайним ножем при монтажі такого блоку в стіни (якщо торці і вікна — не треба). Ми так само випускаємо термоформи для перегородчастих термоблоків — розміри 130 мм × 250 мм × 1000 мм, вага таких блоків близько 300 грамів, тобто на 1 м. кв. стіни треба всього 1,2 кг полістиролу — відповідно доцільно і економічно застосовувати такі стінки в не несучих конструкціях, що вимагають звуко-тепло ізоляцію,… а так само при будівництві одноповерхових підсобних приміщень без великих несучих навантажень на стіни.

На всіх блок-формах для формування пінополістиролу застосовуються замки «типу клямка» — що зручніше при закритті-відкритті блок-форм (у деяких виробників — закручування). Застосування таких замків, зробило роботу на наших лініях безпечнішою і продовжило термін служби устаткування. Застосування спеціальної гуми, службовці ущільненням більше року, дозволило скоротити витрату пари (оскільки б. -ф. і т. ф. герметичні) і зменшити на обслуговування, продуктивність стандартної 40-ка кубової лінії, на 25-ій марці зростає до 75 м³ в зміну (12 годин).

Установка регулятора тиску перед предвспінювачем дозволила вспінювати і формування одночасно. Тобто ми економимо Ваші засоби для придбання парогенератора на спінювання. Вакуумування на б. ф. збільшує продуктивність і якість продукції. Повторне використання конденсату скорочує витрати води на 30%, а також палива, оскільки вода в парогенератор вже підготовлена, що також продовжує термін служби парогенератора.

Застосування пневмотранспорта і проміжних бункерів, тобто транспортування вспвненої сировини повітрям, дозволяє полегшити роботу операторів. Наша система пневмотранспорта універсальна, проста і надійна в роботі, оптимально розрахована для найбільшої продуктивності при мінімальних і простоті виконання.

Відповіді на запитання