Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Пеногенератор и пеноконцентрат

Піногенератор и піноконцентрат

Піна готується в спеціальному піноутворювачі — піногенераторі. За принципом дії піноутворювачі поділяються на циклічну і безупинну дії.

Піноутворювач циклічної дії має недолік — вимагає періодичної зупинки для заповнення його розчином піноконцентрата. Піногенератор безупинної дії позбавлений подібного недоліку.

Ми пропонуємо креслення піногенератора безупинної дії. Розведений концентрат з ємності надходить під тиском у піногенератор, спінюється стисненим повітрям за допомогою компресора піногенератора. Витрата піноконцентрата (відповідно до рецептури) — 0,4-1,8 кг на 1 м³ пінобетона (1-5 грам на 1 кг цементу). Якісна піна характеризується білим кольором і здатністю утримуватися в переверненому нагору дном цебрі.

Властивості одержуваної піни

Мікропориста піна приводить до утворення набагато більшої кількості перегородок між повітряними пухирцями, чим у випадку зі звичайною піною. Зміст повітряних пір у пінобетоні визначає його щільність і міцність. Зменшення кількості піни приводить до більш високої плотності пінобетону.