Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Оборудование по резке пенобетона. Коммерческое предложение

Устаткування по різанню пінобетону. Комерційна пропозиція

Пропонуємо наступне устаткування для виробництва пiноблоков (пінобетону, пiнополiстиролбетону, полiстиролбетону, газобетону) різного розміру від 50×50×300 до 1000×1000×800 (змінюється з кроком 50 мм) як стінові так і інші блоки з пористого бетону

Установка для виробництва пінобетону

Комлекс одночасно розрізає масив і торцює його. Відходи від різання переробляються як сировина для пінобетону.

Різання пінобетону здійснюється в двох площинах пилками, з можливістю вибору габариту блоку перестановкою пили в рамці. Точність різа ±2 мм. по сирому (1…1,5 доби) блоку. Різання сухого піноблоку можливе, але зменшується час наробітку пилок до зносу. У середньому комплекту пилок вистачає на 500-700 м³ пеноблоков.

Можна розрізати газобетон і одержувати готові блоки для будівництва. Різання керамзитобетону і тротуарної плитки допускається тільки по сирому блоку (час сушіння залежить від цементу і добавок). Це досягається зміною пилок (зменшенням/збільшенням кроку зуба пилки).

Границя різу гладка, без видимих відкритих пір (залежить від якості піноутворювача), структура і міцність блоку не змінюються. Установка монтується як на анкерні болти, так і на підлогу. Вимоги по площах відповідають нормам по заводах ЖБИ.

Розбірні форми для первісного заливання виготовляються окремо за бажанням замовника

Рекомендується подавати на різання блок-заготівлю розмірами 1050×950×600 мм, можлива різка і будь-яких інших заготівель. Після порізки готові блоки на піддоні подаються на сушку-вилежку.

Вартість з пусконалагоджувальними роботами, навчанням і технологією, без форм завантаження і вивантаження і піддонів 50 000 грн. Постачання на умовах самовивозу в плині 15 робочих днів з моменту 100% передоплати


По даному устаткуванню звертайтеся по тел. +380 50 5121194 Пiрогов Олександр

Відповіді на запитання