Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Рекомендации по применению в растениеводстве открытого грунта

Рекомендації по застосуванню в рослинництві відкритого грунту

Застосування «Гумата натрію» і «Гумата калія» у рільництві відкритого грунту дозволяє:

  • підвищити врожайність і якість продукції;
  • збільшити польову схожість і енергію проростання насіння;
  • зняти стрес з рослин після обробки їх пестицидами і внесення добрив;
  • вистояти за несприятливих погодних умов (заморожування, засуха і тому подібне);
  • підсилити зростання і розвиток рослин, скоротити терміни вегетації.

Одним з найбільш ефективних і економічних методів застосування «Гумата натрію» і «Гумата калія» є передпосівна обробка насіння і внекорневиє обробки в період вегетації, здійснювані сумісним внесенням з пестицидами, біопрепаратами і підгодівлею мінеральними добривами у складі суміші.

Обробка посівного матеріалу може проводитися як безпосередньо перед посівом з використанням тих, що стандартних протравлюють, спільно з пестицидами і мікроелементами, так і на спеціалізованих підприємствах при введенні «Гумата натрію» і «Гумата калія» до складу сумішей для інкрустації або дражіровання насіння.

Внекорневая обробка рослин

Застосування «Гумата натрію» і «Гумата калія» у сухому вигляді може проводитися за допомогою сівалок спільно з посевматеріалом; за допомогою інших видів техніки, що працюють за принципом песькоразбрасивателя; літаками і планерами.

«Гумат натрію» і «Гумат калія» у рідкому концентрованому або розведеному вигляді повністю водорастворім і не має баластної частини, що дозволяє використовувати будь-які стандартні обприскувачі або краплинні полівалки для внесення до грунту, включаючи малооб’ємні.

Норми витрати, що рекомендуються «Гумата натрію» и «Гумата калія» при внекорневой обробці рослин по фазах приведені в таблиці 3:

Таблиця 3

Відповіді на запитання