Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

Рекомендації з вибору бізнесу. Виробництво пінобетону та гіпсокартону

Виробництво пінобетону

Про перспективи пінобетонного бізнесу чогось говорити — вони вже є і з кожним готом ростуть. Для бізнесу необхідно:

Попит на пінобетон стійкий (можна сказати стійко росте…)

Разом за 30000 у.е. одержуємо бізнес продуктивністю 20 куб/зміну з прибутком близько 30 у.е. з куба, це близько 600 у.е. вдень.

Виробництво листового пінополістирола

Парадоксальний вид бізнесу. У чому парадокс? 97% починаючих підприємців, що купили в нас ручне устаткування для виробництва пінополістирола одержали і реалізували рентабельний бізнес! А як же правило бізнесу — 80% починаючих підприємців загублять свою справу на першому ж році його існування. І при цьому не важливо яке устаткування (чи інструмент для бізнесу вони одержать — хоч машинку по друкуванню грошей) — якщо аналізувати організацію загубленої справи, то винуваті тільки самі підприємці чи їхній підхід до справи… Якщо збут — це 99% успіху справи, те отут починаючі пінополістирольники саме і потрапили в крапку — збут на листовий пінополістирол в Україні найближчим часом необмежений (правда кілька місяців у році і тут затишок — грудень-лютий, червень-липень). Через необмежений попит майже в усіх все виходить… Для бізнесу необхідно:

  • Лінія по виробництву пінополістирола 40 куб/зміну — 28000 у.е.;
  • Приміщення 200 м², вода, 380/220 В;
  • Сировина;
  • Кадри

Докладніше на стор. пінопласт

Разом ми одержуємо прибутку близько 10 у.е. з куба — це 400 у.е. у день.

Виробництво гіпсокартону

Напрямок нами проробляється в даний час і ми здивовані рентабельністю бізнесу. Орієнтовно міні-завод вартістю 200000 у.е. і продуктивністю 2 млн.кв. метрів приносить чистого прибутку більш 1 у.е. з метра — а це 2 млн. доларів у рік! Не даремно Кнауф (основний виробник гіпсокартону у світі) монополізує закупівлі гіпсу будівельного на регіональних кар’єрах і намагається нікого не пустити в цей ринок (там де це можливо…) Цифри по виробництву будуть пізніше, а зараз ми запрошуємо перших покупців у цей напрямок і готові поставити перший мінізавод по виробництву гіпсокартону за ціною набагато нижче ринкової — дзвоніть, тел. +38 (067) 520 49 72 Олександр Анатолйович

Рашид
28.01.2008 г.

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання