Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Описание работы на линии по жарке семечек

Опис роботи на лінії по жарінню насіння

Лінія по жарінню насіння і упаковки

Гармата для вибуху зерна

Лінія по виробництву сухарів

Лінія по виробництву чіпсів

Вальці для плющення зерна, виготовлення Геркулеса

Калібратор зернових (відсів, вібростоли)

Для роботи на лінії по жарінню насіння оптимально два оператори

Опис роботи:

На жаровні (маю на увазі жаровню на газу) відчиняється люк (уручну, оператор в рукавичках), засипається насіння (чотири відра), закривається люк, фіксується трьома болтами, підпалюється газ і включається привід барабана — біля 45 хв., смажиться насіння (підбір для певної партії насіння, часу жаріння досвідом). Після жаріння люк відкривається в положенні зверху, пальник відкидається убік, під барабан ставиться ємкість, барабан провертається на 180 град. і насіння висипається в ємність. Потім знову засипається насіння і смажиться… В цей цей же час оператор засипає насіння відрами в аспіраційну установку, яка чистить насіння повітрям і щіткою.

Продуктивність аспіраційної на порядок вище за продуктивність однієї жаровні і напівавтомата, оскільки цей вузол застосовується в очищенні зерна (наз. вузлом очищення зерна), зменшити (і здешевити) його неможливо — це стандартна модель.

Після аспіраційної установки насіння відрами або іншою ємкістю оператором подається в бункер пакувального напівавтомата. Другий оператор працює за пакувальним напівавтоматом і упаковує насіння в плівку і складає в коробки.

При дозуванні по 40 гр. насіння продуктивність жаровні і напівавтомата співпадають (500 упаковок в годину).

Вартість жаровні на газу — 600у.е.

Вартість аспіраційної установки — 1200у.е.

Вартість пакувального напівавтомата  — 1300у.е.