Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Правила сборки «Пушки для взрыва зерна»

Правила збірки «Гармати для вибуху зерна»

Паспорт

При збірці «Гармати» зверніть увагу на:

  1. Отвори кріплення на деталях рами (1) повинні співпадати.
  2. Палець (2) перед збіркою необхідно змастити
  3. Трубка показника тиску (4) при закручуванні ретельно герметизується стрічкою «ФУМ».
  4. Затвор і кришка затвора (5) збирається відповідності із спеціальними мітками на них.
  5. Балон (6) виставляється по відмітках.
  6. Підшипники (7) періодично змащуються жаростійким мастилом.

За бажання купити стандартну установку для спучення зерна Ви можете натиснути кнопку сплатити нижче і вибрати зручний для Вас спосіб проплати, потім роздрукувати або записати отриманий рахунок (або скопіювати його в іншу систему електронних перекладів для проплати) і проплатіть по вибраній Вами системі. Сума оплати обмовляється по телефону або по електронній пошті і залежить від умов доставки.

Інформація про продукцію гармати для вибуху зерна (узята з відкритих джерел):

Повітряні зерна

«Повітряний рис», «Повітряна кукурудза» і «Повітряна пшениця» — це спеціально оброблені (підірвані) зерна добірного рису, пшениці, кукурудзи, абсолютно готові до вживання.

Ці підірвані зерна кладуть в бульйони і в супи замість грінок, але вони мають перевагу перед грінками, оскільки не вимагають попередньої підготовки.

«Повітряний рис» або «Повітряну кукурудзу», «Повітряну пшеницю» додають також до молока, до кави, до какао, до киселів, до компотів. Ці зерна
дуже легкі, приємні на смак і корисніші, ніж звичайна рисова, пшенична і кукурудзяна крупа, оскільки легше і повніше засвоюються.

Щоб повітряні зерна не втрачали своїх якостей, їх не треба ні варити ні кип’ятити, а тільки засипати безпосередньо перед їжею в стакан з какао, в тарілку з бульйоном .