Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Пушка для взрыва зерна, аппарат для производства воздушных зерновых

Гармата для вибуху зерна, апарат для виробництва повітряних зернових

Ціну дивиться в прайсі

Апарат, що працює під надмірним тиском, через свій зовнішній вигляд і звуковий ефект при роботі отримав назву гармати. Зерно, що поміщається в герметично закриту камеру, при нагріванні підвищує внутрішній тиск за рахунок випаровування вологи, що міститься в ньому. Миттєве порушення герметичності камери супроводжується різким падінням тиску в тканинах зерна, що приводить до розширення пароповітряної суміші, що викликає сильне збільшення об’єму зерна, воно як би вибухає, вспучується.

Технічні характеристики гармати для вибуху зерна

Технічні характеристики
Продуктивність, кг/год 30—40
Ємкість циліндра, л 10
Робочий тиск в циліндрі, кгс/см² 10—12
Вага продукції на одне завантаження, кг 8—9
Напруга живлення, В 220
Енергоспоживання, кВт/год 0,18
Витрата газу, м.куб./год 1,5
Маса, кг 380
Габаритні розміри, мм 1000 × 800 × 1800

Як сировина для виготовлення підірваних зерен використовується зерна злакових культур: кукурудзи, рису, пшениці, вівса, ячменю, гороху, сої. Найбільш широкого поширення набуло виробництво підірваних зерен з кукурудзи, рису, пшениці.

Підірвані зерна можна випускати як без добавок, так і збагачені різними смаковими добавками.

Зацукровані підірвані зерна змішують з різними подрібненими сухофруктами (родзинки, чорнослив, абрикоси, фініками і так далі)

З підірваних зерен готують концентрати, що не вимагають перед вживанням варива.

Останнім часом за кордоном підірвані зерна пшениці використовують для отримання так званої спученої пшеничної крупи, яку використовують для приготування блюд, що не вимагають варива.

Машина також застосовується для виробництва добре засвоюваних комбікоромов, з маленькою об’ємною масою.

Для виробництва якісних підірваних зерен потрібна заздалегідь зволожити і нагрівати сировинe, рис вибухає без попередньої обробки.

Можливе виготовлення гармат інших розмірів.

Інформація про продукцію гармати для вибуху зерна (узята з відкритих джерел):

Повітряні зерна

«Повітряний рис», «Повітряна кукурудза» і «Повітряна пшениця» — це спеціально оброблені (підірвані) зерна добірного рису, пшениці, кукурудзи, абсолютно готові до вживання.

Ці підірвані зерна кладуть в бульйони і в супи замість грінок, але вони вважаються за кращими гріноки, оскільки не вимагають попередньої підготовки.

«Повітряний рис» або «Повітряну кукурудзу», «Повітряну пшеницю» додають також до молока, до кави, до какао, до киселів, до компотів. Ці зерна дуже легкі, приємні на смак і корисніші, ніж звичайна рисова, пшенична і кукурудзяна крупа, оскільки легше і повніше засвоюються.

Щоб повітряні зерна не втрачали своїх якостей, їх не треба ні варити, ні кип’ятити, а тільки засипати безпосередньо перед їжею в стакан з какао, в тарілку з бульйоном.

Відповіді на запитання