Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Котел паровой парогенератор РИ-5М

Котел паровий парогенератор РІ-5М

Технічний опис парогенератора РІ-5М

Паровий котел комбінованого типу РІ-5М призначений для отримання пари тиском 4 кгс/см2. Паровий котел може працювати на рідкому паливі, дровах, а також на торф’яних і вугільних брикетах. Паспорт на котел РІ-5М.

котел паровий парогенератор РІ-5М

цена: 3500$

Котел РІ-5М — один з найкомпактніших парових котлів, що дозволяють отримувати 200 кілограмів пари в годину з тиском до 4 атм на дизельному паливі. Також він може працювати на твердому паливі, дровах, крупно кускових деревних відходах, вугіллі з продуктивністю 130 кілограмів пари в годину.

Котел має надійну конструкції і не складний в експлуатації. Управління казана повинне проводитися уручну оператором, за цієї умови казан має не високу відпускну ціну і володіє головною перевагою — не вимагає електроживлення для своєї роботи.

Використання парового котла

Завдяки тому, що для роботи казана не потрібна напруга, він необхідний на всіх видалених підприємствах, де потрібна пара, але недостатньо електроенергії або вона відсутня. Можливе його застосування як мобільного парового казана на будь-якому шасі підприємствами комунального господарства при виробництві дорожніх робіт або для очищення від льоду зливової каналізації.

Він може бути використаний на підприємствах деревообробки для сушки деревини, зняття внутрішньої напруги пиломатеріалів з дуба, на тваринницьких фермах для стерилізації молока і пропарювання кормів, для застосування на підприємствах харчової промисловості в якості стерилізатора парового при стерилізації консервів в скляних — або жерстяних банках.

Продаємо котли парові РІ-5М, нові, з конверсії.

Відповіді на запитання