Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці
*/ ?>

страница на русском: Общепит, рестораны, кафе, бары: свой бизнес

Громадське харчування, ресторани, кафе, бари: свій бізнес

Тема купити ресторанчик і спати спокійно узята з багатьох імпортних фільмів… Насправді конкуренція не дасть спати спокійно і налагодити сьогодні в цьому напрямі прибутковий бізнес ставати все важче і важче… Хоча як і скрізь — кадри вирішують все, може і Вам повезе — хтось вирішить за вас (керівник, бармен, офіціантки…).

Розписувати бізнес напевно не стоїть — чимось схожий на продуктові магазини (купуємо дешевше, продаємо в своєму кафе подорожче, в основному спиртне і плюс ще кухня додалася…).

Думаєте для цього бізнесу потрібні перш за все гроші? Так, не помиляєтеся — якщо ресторан в центрі Києва або іншого мілліонника — грошей потрібне нелічено… Але якщо в Олександрії, на переферії, де більшість кафе, що відкрилися, закриваються унаслідок нерентабельності (знову ті ж кадри або може щось інше) — то тут таке нерентабельне кафе можна просто узяти в оренду і можливо поповнити ряди невдах ресторанного бізнесу (і звалити все на відсутність хорошої клієнтури на переферії), а можливо і створити процвітаюче кафе, бар «на рівному місці».

Песиміст, цей той кому хрести на могилах кажуться увіткненими в голову небіжчика колами — типу щоб вже нікуди не подівся, а оптимістові — ці хрести здаються плюсами.

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання

Додати коментар

Реквізити Майстерні своєї справи

Адреса і телефони:

Україна, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Куколівське шосе 5/1А,
тел./факс +38 (05235) 7 41 13,
+380 (50) 512 11 94
e-mail: msd@inbox.ru