Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Сбор упаковки из пенополистирола (пенопласта), дробление и продажа

Збір упаковки з пінополістиролу (пінопласту), дроблення і продаж

Організувати збір упаковки пінопласту (пінополістиролу) можна на різних оптових базах і магазинах по побутовій техніці, супермаркетах і так далі. Я думаю декілька кубів в день упаковки можна назбирати — адже утилізація цієї упаковки сьогодні велика проблема для цих же магазинів, тому дозвіл на збір безкоштовної упаковки отримати буде не важко.

Допустимо в день можна «назбирати» і доставити на базу по переробці 10 кубів пінополістиролу (пінопласту), із збором і доставкою все обійдеться в 300—600 грн. (це можливі витрати на збір і транспортування). На базі, тобто місці переробки (ангар, великий гараж, двір приватного будинку, виробниче приміщення від 40 м²) упаковка переробляється на спеціальних дробарках і у вигляді крихти продається виробникам пінобетону (тобто полістіролбетонщикам) — тому доцільніше ставити переробку упаковки поряд з виробниками пінобетону.

В середньому крихта продається від 160 грн/куб, тобто 1600 грн. за 10 кубів. Або з 10 кубів пенополістірольной упаковки цілком можливо заробляти 1000 грн. «брудного» прибутку.

Мой блог находят по следующим фразам

Відповіді на запитання

Коментарі:

  1. Андрій 7.07.2013 23:37

    Цікавий матеріал,мене зацікавило це питання але як мені це все організувати,чи можете в цьому допомогти?