Запрошуємо розробників корисного устаткування до співпраці

страница на русском: Рекомендации по выбору бизнеса, как на основе нашего оборудования, так и без

Рекомендації по вибору бізнесу, як на основі нашого устаткування, так і без

Початкуючі підприємці вважають основною проблемою початку своєї справи — початковий капітал. Ми вважаємо основною проблемою будь-якого бізнесу — це збут вироблюваній конкурентоздатній продукції (товарів, послуг) цього бізнесу! Враховуючи вищесказане, продиференціюємо бізнеси на нашому устаткуванні з нульового обороту.

1. З нульового старту

Допустимо Ви на крайній крапці — БОМЖ, без грошей, без житла, без живлення, якимсь дивом читаєте ці рядки… (дивна ситуація :-)), і до того ж не інвалід (працювати можете). Влаштовуйтеся до нас на роботу. Чорноробом і сторожем одночасно (щоб було де жити) — якщо далеко — пишіть поштою, можливо допоможемо приїхати… Заробляти почнете як мінімум 10 доларів в день (якщо не ледар), в перший місяць заробите 300 у.о. (живлення у нас безкоштовно) — це вистачить щоб почати шлакоблочний бізнес.

Спершу шлакоблочного бізнесу необхідно наступне:

 • Шлакоблочний верстат, наприклад МЗ10 — оскільки Ви у нас працюєте, то при хороших трудових рекомендаціях буде виданий з відстроченням платежу на 2-10 місяців, ціна 200 у.о.;
 • Рівний майданчик для виробництва — орендуєте у нас за 200 у.о./міс для продуктивності 200 блоків в день;
 • Телефон і рекламування цього телефону в газетах для збуту шлакоблоків — так само орендуєте у нас за 10 у.о. у місяць;
 • Бетономішалка — орендуєте у нас з правом викупу за 40 у.о. у місяць. Ціна 400 у.о.;
 • Цемент, щебінь і ін. витрати (реклама шлакоблоків в газетах) — ось тут знадобляться Ваші зароблені 300 у.о. — витратите їх для початку бізнесу…

Разом ми отримали бізнес 5000 шлакоблоків в місяць, приблизно 0,2 у.о. прибутку з блоку — це біля 1000 доларів в місяць прибутку. Легко сказати — отримали бізнес! Насправді, щоб його остаточно отримати, Вам треба буде інтенсивно працювати, знаходити збут блоків… У цьому малому бізнес-проєкте я порахував, що все робите Ви один — на практиці така універсальна працелюбна людина сьогодні не може залишитися без роботи — за такими сьогодні охота, вдень з вогнем не знайдеш! І ми теж шукаємо і отримують у нас подібні трудяги майже стільки ж, але без головного болю підприємницької діяльності…

2. Перспективи за 1000$

Ви вже не БОМЖ, 1000 у.о. для Вас не проблема, тоді розширюємо шлакоблочний бізнес до рівня 600 блоків в зміну на основі устаткування типу Команч, МАРС, СПРУТ — устаткування для виробництва блоків і так далі — тобто доходи прямо пропорціонально зростають в три рази і вже можна буде подумувати про бізнес в межах 5000 у.о.:

3. Бізнес по упакованому жареному насінню

Докладніше на сторінці жаріння насіння

Необхідне наступне:

 • Пакувальний верстат (половинка, напівавтомат, автомат) — 2000у.о.;
 • Жаровня 700 у.о. 30 кг/год;
 • Приміщення біля 20 м² з головою;
 • Постачання каліброваного насіння (можна брати хоч на ринку);
 • Плівка зі своїм логотипом, в 2000 у.о. укладуться всі витрати на плівку, але можна і дешевше —  почати працювати наприклад на наший плівці;
 • Невеликі витрати на організацію виробництва — до 300 у.о.;
 • Реалізація упакованої жаренго насіння.

Рентабельність — якщо в день реалізовувати 250 кг упакованого насіння по 50 грам пакетик, то орієнтовний прибуток — 0,4 у.о. з кг обробленого і упакованого насіння (100 у.о. в день). В принципі отримуємо бізнес з тими ж 3000 у.о. доходу в місяць, але само виробництво технологічніше і легеня в порівнянні з шлакоблоками, але важче з дозволами — оскільки це харчовий бізнес. Але все вирішувано — головне організувати збут!

4. Веб-дизайн

Якщо Ви читаєте ці рядки, означає за канонами нормальних підприємців з анекдота, що живуть на два відсотки прибули (купую за 100, продаю за 300 — ось на цих 2% я і живу) ви вже ВЕБ-МАЙСТЕР (комп'ютерник, інтернетчик, хакер, програміст — для них же це все синоніми…) Так от, ці нормальні підприємці — вже Ваші замовники, на сайти, на пошук інформації в Інтернеті, на обслуговування комп'ютерів і мереж, на настройку Інтернет (для них це потрібно для того, щоб в колі друзів теж бути зухвалим… Конкуренція, у зв'язку з доступом до Інтернету, вони Вам не складуть — інакше порозумнішають (точніше пограмотеют) і «втратять 2% прибули, на яких живуть»).

Вибачите за сарказм, але я вважаю чим грамотніший — тим менше шансів бути процвітаючим підприємцем. Для статистики — з 1000 підприємців, що купили у нас устаткування біля 300 — що досягають успіху, з них біля 5 — грамотні, ВО, що працюють з інтернетом, по ел. пошті — і те таких я зазвичай заношу в червону книгу (виключення підтверджує правило), з останніх 700 не початківців ще досягати успіху (це означає обороти повинні виходити за 10000 у.о. в міс.) відсоток тих, що працюють з Інтернетом набагато вище!

Роздум в тему: весь бізнес створюється думками, яка грамотна людина накрутить за одне зусилля думок 200% і зможе спати спокійно з відчуттям що нікого не обдурив? Це може розумний, але безграмотний підприємець(що живе на 2%).

Відвернувся від головного — що потрібне для бізнесу по створенню сайтів (або що потрібне веб-майстрові):

 • Комп’ютер з доступом до Інтернету — до 500 у.о.;
 • Реклама в газетах і др.печатних виданнях — їх більше читають розумні підприємці — витрати чим більше, тим краще;
 • Телефон і уміння спілкуватися на мові розумних підприємців (тобто на нормальній людській мові, без комп’ютерного сленгу).

Разом при інтенсивному створенні і розкручуванні навіть декількох Інтернет-проектів (сайтів) можна заробляти більш 5000 у.о. у місяць — це під силу будь-якому нормальному веб-майстру (тільки знову ж таки проблема — збут!). Можете найняти такого веб-майстра, а самі виконати по максимуму пункт 2 (і 3-й відповідно) і забезпечити веб-мастера замовленнями. На жаль для цього бізнесу Майстерня Своєї Справи запропонувати устаткування не може — куди нам гнатися по комп’ютерному устаткуванню за Китаєм — там людей з дитинства освітою не балують і відповідно процвітаючі підприємців (і бізнесів) набагато більше…

5. Виробництво пеноїзола

Пеноїзол, пінопласт карбаміду, юніпор. Дуже «загадковий» теплоізоляційний матеріал. Начебто стільки пунктів ЗА і проте матеріал не отримує перспективного попиту (тобто попит ні на устаткування, ні на сам матеріал в багатьох регіонах не тільки не росте, але і падає — якщо там вже було подібне виробництво…) Пункти ЗА вже видні за ціною організації бізнесу:

 • ГЖУ плюс компресор, тара — біля 1200 у.о.;
 • Сировина — смола і ін., див. технологію пеноїзола можна почати з 1000 у.о.

Разом за 3000 у.о. отримуємо виробництво 20куб/зміну пеноїзола і біля 20 у.о. з куба прибули, тобто 400 у.о. у день при збуті можна мати (і при таких малих вкладеннях!) Ось саме при збуті. А чи є збут? Візьміть місцеву газету оголошень, знайдіть послуги з обробки пеноїзолом і спробуйте утеплити у себе що-небудь на мінімально можливу суму — Ви дізнаєтеся про цей матеріал, побачите як все робиться, подивитеся на можливих майбутніх конкурентів і вирішите займатися цим чи ні…

Поки, основні причини, по яких матеріал не набирає попиту я бачу в його крихкості. Є ще скарги, що матеріал пахне формаліном по декілька місяців після заливки — але цього фізично не може бути — формалін випаровується за декілька днів. При висиханні матеріал стискається і при заливці в «междустіння» можуть піти тріщини — порушується теплоізоляція. Але якщо заливати під підлогою, на даху — то ці дрібниці (тріщини) ніби не заважатимуть, зате ми отримаємо дуже дешевий тепло-мише-крисо-ізолятор!

6. Харчове виробництво на основі гармати для вибуху зерна

Для бізнесу треба:

 • Приміщення із звукоізоляцією 20 м2 — до 200 у.о. в міс.;
 • Гармата для вибуху зерна — 2500 у.о.;
 • Допоміжні інструменти, тара і так далі — 500 у.о.;
 • Зерно — пшениця, рис, кукурудза…;
 • Упаковка і збут продукції.

Тобто в межах 5000 у.о. бізнес можна організувати. Що маємо за наявності збуту:
20 кг під час підірваного зерна принесуть нам після організованої реалізації близько 1-1,5 долара з кг, тобто хай 20 у.о. Разом в день за 10 годинну зміну можливо біля 400 у.о. Устаткування проблематичне — періодично ламається (від постійних ударних навантажень), тому обслуговування устаткування (зварка, заміна вузлів, що зношуються) несе в цьому бізнесі певну частину витрат. Плюс йдуть витрати на те, що виробництво дуже важко сертифікувати — жоден пожежник (СЕС і ін.) не ризикнуть відповідати за безпеку в цивільних умовах — операторові гармати майже так само небезпечно працювати, як артилеристові в армії — при недотриманні безпеки(прозеванії тиск наприклад) можна отримати уламком від гармати не гірше чим від снаряда на війні… Проте установки по індивідуальних замовленнях (маленька хитрість від отримання сертифікації) продаються, підірваний рис люди купують і вся підірвана продукція на ринках і в магазинах створюється на подібних установках і навіть гірше…

7. Виробництво ЛКМ (Водо-дісперсионних матеріалів)

Необхідно:

 • Діссольвер 1 т/зміну — 2000 у.о.;
 • Тара і упаковка — на 2000-3000 у.о.(у тому числі і наклейки на тару);
 • Сировина — докладніше на сайті www.kraska.biz;
 • Збут.

У нас цей бізнес «з пів-оберта» не пішов, не знаю чому — чи то в Україні всі забили Сніжку і Тікурелла (монстри цього бізнесу), чи то ми несерйозно до нього віднеслися. За рік продали декілька діссольверов і самі зробили близько тонни фасадної фарби — продати не вийшло, роздали по співробітниках МСД, пофарбували свої приміщення… Заздалегідь відмовляю Вас від невдач (хоча і не в свою користь) — але якщо Ви вже мутите фарбу електродрилем з насадками — так теж можна, але максимум 50-100 кг у добу і у Вас є на цих 100 кг і більш попит — то варто переходити на серйозніший рівень за допомогою діссольвера… У Росії, у наших представників — www.vdlkm.ru — це напрям виробництва устаткування — лідируюче.

8. Термодом

Термодом, ізодом, незнімна опалубка з пінополістиролу, виробництво термоблоков.

Це напрям ми вважаємо найбільш перспективним на найближчих 10 років в Україні і багатьох інших країнах. Що мінімально необхідне:

Попит на термоблоки росте з кожним роком, в сезон (весна, осінь) він може навіть перевищувати пропозицію — це пояснюється дешевизною і швидкістю будівництва, і поступовим розвитком цієї будівельної технології. Багато хто не знає про існування такої технології будівництва як Термодом, що гальмує розповсюдження термоблочного будівництва.

Рекомендації по ефективності рекламування термоблоков (ми випробували практично все):

 • Телевізійна реклама (короткі ролики на ТБ) — при малих вкладеннях нічого не дає, а великі вкладення не окупляться малою лінією.
 • Реклама в місцевих газетах оголошень — ефективніша і найбільш окупаєтьсяа…
 • До кожних проведених 5—10 термоблокам (у зв'язці) приклеюється скотчем листівки з рекламою — так само ефектівний метод, коли на будівництві з термоблоков лежать Ваші рекламні листівки — так званий вторинний ринок буде забезпечений…
 • Рекламні статті в галузевих будівельних журналах — більш доорогой вид реклами, можливо не ефективний при малому виробництві термоблоків.

Рентабельність:

З одного термоблока прибуток біля 1 у.о., у зміну можна зробити 200 блоків, разом 200 у.о. у зміну — не густо при вкладенні 15 000 у.о. в устаткування… Але перспективи манять — і ми ставимо ці лінії по Україні, Росії, Білорусії, Казахстану, в Тунісі (Африка) і сподіваємося, що попит скоро зросте…

9. Производство пінобетона

О перспективах пенобетонного бизнеса нечего говорить — они уже есть и с каждым годом растут. Для бизнеса необходимо:

Попит на пінобетон стійкий (можна сказати стійко росте…)

Разом за 30000 у.о. отримуємо бізнес продуктивністю 20 куб/зміну з прибутком біля 30 у.о. з куба або біля 600 у.о. в день.

10. Виробництво листового пінополістиролу

Пародоксальный вид бизнеса. В чем парадокс? 97% початкуючих підприємців, що купили у нас ручне устаткування для виробництва пінополістиролу отримали і реалізували рентабельний бізнес! А як же правило бізнесу — 80% початкуючих підприємців занапастять своя справа на першому ж році його існування. І при цьому не важливе яке устаткування (або інструмент для бізнесу вони отримають — хоч машинку по друкуванню грошей) — якщо аналізувати організацію занапащеної справи, то винні тільки самі підприємці або їх підхід до справи… Якщо збут — це 99% успіху справи, то тут початківці пенополістірольщики якраз і попали в точку — збут на листовий пінополістирол в Україні найближчим часом необмежений (правда декілька місяців в році і тут затішье — грудень-лютий, червень-липень). Із-за необмеженого попиту майже у всіх все виходить… Для бізнесу необхідно:

 • Лінія по виробництву пінополістиролу 40 куб/зміну — 28000 у.о.;
 • Приміщення 200 м², вода, 380/220В;
 • Сировина;
 • Кадри.

Докладніше на стор. пінопласт

Разом ми отримуємо прибутки біля 10 у.о. з куба — це 400 у.о. в день.

11. Виробництво гіпсокартона

Напрям нами опрацьовується в даний час і ми здивовані рентабельністю бізнесу. Орієнтування міні-завод вартістю 200000 у.о. і продуктивністю 2 млн.кв. метрів приносить чистому прибутку більш 1 у.о. з 3-х метрів квадратних — а це 600 000 доларів в рік! Не дарма «Кнауф» і «Лафарж» намагаються збільшити свою присутність на ринку України за рахунок будівництва заводів в країні, що говорить і про те, що якість вітчизняного гіпсу не поступається закордонному, і собівартість виробництва в Україні нижча, отже і прибуток вищий. Цифри по виробництву будуть пізніші, а зараз ми запрошуємо перших покупців в цей напрям і готові поставити перші мінізаводи по виробництву гіпсокартону за ціною нижче риночної — телефонуйте, тел. +38 (067) 520 49 72.

Рашид
Травень 2008 р.

Доповнення до цього матеріалу, 19 вересня 2009 рік.

Криза — це шанс!

В принципі багато що не змінилося, наприклад перші два пункти (шлакоблочний або стінно-кам’яний бізнес) — сьогодні, коли говорять тільки що відзначили річницю кризи, так само актуальні — оскільки для СНД це найдешевший вид будівництва. Значно збільшилося і продовжує збільшуватися кількість підприємців, охочих займатися пакувальним бізнесом, а конкретно упаковкою і жарінням насіння — сьогодні більше 10-ти міні-ліній по упаковці і жарінню насіння в місяць продається тільки в МСС. Впав ринок пінопласту (пінополістирольний) і прогнози — не виправдалися, точніше в 2008 року дійсно було виготовлено і продано більше 120 міні-заводів по пінопласту в МСС, але тенденція розвитку цього сегменту устаткування закінчилася — зараз проводиться і продається термоблочного і пінополістирольного устаткування в МСС на порядок менше, чим в 2008 році.

Виробництво гіпсокартона — серйозний і довгостроковий напрям, що вимагає великих вкладень (до 0,5 млн. доларів) — у кризу так само, поки, знаходиться цей напрям в незрозумілому стані — немає тенденції ні зростання ні падіння популярності інтересу до гіпсокартону і устаткування по його виробництву.

У пошуках нових напрямів бізнесу і устаткування для виробництва в МСС сьогодні успішно упроваджується і опрацьовується наступне:

 1. Устаткування для брикетування тирси, лушпиння насіння и т. д. Нами виготовлено і продано більше 10-ка різних пресів для брикетування, у тому числі і екструдери — аналоги ЕВ-350 і екструдери для вугільного пилу ЕБ-1000. Тенденції зростання цих напрямів поки не спостерігається.
 2. Устаткування для дроблення будівельних відходів — в принципі росте цей напрям і різні дробарок виготовляється все більше і більше.
 3. Котельне устаткування на основі котлів РИ-5М, Е1/9, дожигателі і газогенератори до них, устаткування для виробництва пари — цей напрям в МСС розвинулося завдяки пінополістірольному і зараз джерела пари в основному продаються для забезпечення підприємців (і ін. споживачів) дешевим теплом і джерелами пари. Напрям розвивається, не дивлячись на кризу.
 4. Устаткування для буріння і виробництво бурових робіт — знаходячись у дилера в Росії випадково став свідком його бізнесу, що росте, по бурінню свердловин під воду, і розвиває він цей бізнес в умовах, що сильно поступається нашому виробництву. Недовго думаючи (точніше взагалі не думаючи — оскільки це шкідливо і до успішних дій не приведе — по Зеланду і Шлахтеру — два дуже корисних, хоча небагато і протилежних по вченнях психотренерів-психопатів — так останній себе називає, перший доброзичливіший… всі мої рекомендації по бізнесу — крапля в морі, в порівнянні з пропагованим світоглядом цих медитаторів і я вважаю, що найбільшу користь для успіху і щастя в будь-якій справі може допомогти ознайомлення з їх медитаціями… знову відволікся… продовжу) — я узяв всю необхідну інформацію у дилера для заняття бізнесом буріння — найважливіше в цьому бізнесі видно було відразу — ціна буріння і установки під ключ свердловини під воду в 5 раз!!! нижче ніж у конкурентів! — тому і черги, та і плюс ще все робиться за один день (у конкурентів подібне тиждень-два). Зараз розвиваємо цей бізнес в Україні, в намірах — по всьому світу, де висота над рівнем моря до 190 м і не кам’янистий грунт.
 5. Устаткування для оциліндровки колод, послуги оциліндровки, будівництво зрубів і дерев’яних будинків з оциліндрованої колоди.
  Вадим Зеланд (психотренер-медитатор) стверджує — не входите на ринок з новими ідеями і товарами, просто перебудуйте мислення і упроваджуйте те, що вже пропрацювало — успіх буде значним! У цьому напрямі так і діємо — нічого нового, упроваджуємо забуте старе — і таких «впроваджувачів» як ми ще море — «повний Інтернет» принаймні, так що конкуренція на ринку велика, але і попит з кожним роком збільшується — жити в «живому будинку» хоче практично кожен.

Рашид
19.09.09 р.

Мої блог знаходять по наступних фразах

Відповіді на запитання